ششمین جشنواره جایزه ملی ایثار با نوآوری برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ششمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار باید با نوآوری و با شاخص‌های علمی و فرهنگی در سال جاری برگزار شود.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا،‌ نشست شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران کل شاهد و ایثارگر دستگاه‌های آموزشی که قرار است در اواخر پاییز جاری صورت پذیرد، برگزار شد.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار تأکید کرد: این جشنواره باید با نوآوری جدید و باکیفیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته و با شاخص‌های علمی و فرهنگی استاندارد شده برگزار شود.

سردار یعقوب سلیمانی افزود: از ویژگی‌های مهم این جشنواره انتخاب شاخص‌ها توسط دستگاه‌های آموزشی است و هر دستگاه آموزشی با توجه به شرایط و استانداردهای خود شاخص‌ها را تعیین می‌کند و انتخاب برترین‌ها بر این مبنا انجام می‌شود.

همراهی و همدلی دستگاه‌های آموزشی عضو طرح شاهد و بنیاد شهید

مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این نشست مطالبی را در خصوص جلسه شورای هماهنگی و کارگروه فرهنگی در موضوع برگزاری برنامه‌های فرهنگی برای دانش‌آموزان و دانشجویان شاهد و ایثارگر ارائه کرد.

محمدعلی فقیه همچنین بر اهمیت همراهی و همدلی دستگاه‌های آموزشی عضو طرح شاهد و بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای خدمات‌رسانی به دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب شاهد و ایثارگر در سال تحصیلی جدید تأکید کرد.

مدیران شاهد و ایثارگر دستگاه‌های آموزشی حاضر در این نشست نیز دیدگاه و نقطه نظرات خود را در خصوص به‌روزرسانی شاخص‌های انتخاب نفرات برتر، زمان و چگونگی نحوه اجرای جشنواره ششم و دقت و سخت‌گیری در شاخص‌های انتخاب برترین‌ها به دلیل برگزاری مجازی دانشگاه‌ها را بیان کردند.

ششمین نشست شورای سیاست‌گذاری جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد، مدیرکل آموزش و مدیران‌کل شاهد و ایثارگر پنج دستگاه آموزشی شامل وزارتخانه‌های آموزش‌ وپرورش، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه آزاد اسلامی و مدیریت حوزه‌های علمیه با موضوع بررسی و نحوه برگزاری این رویداد تشکیل شد.

مراسم تجلیل از برگزیدگان ششمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار در اسفند سال جاری برگزار می‌شود و برترین‌های آموزشی و تحصیلی شاهد و ایثارگر با حضور مسئولان عالی‌رتبه کشور معرفی خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha