پنج کیلومتر از چهاربانده پارس‌آباد به سربند آسفالت می‌شود

اردبیل -ایرنا- فرماندار پارس‌آباد با اشاره به زیر آسفالت‌ رفتن پنج کیلومتر از چهاربانده پارس آباد - سربند گفت: با تکمیل این مسیر شاهد ایمن‌سازی جاده و کاهش تصادفات رانندگی در منطقه خواهیم بود.

به گزارش ایرنا، ابراهیم امامی روز دوشنبه در بازدید از پروژه چهار بانده پارس آباد - سربند افزود: حدود ۶ کیلومتر از این محور ۲۰ کیلومتری نیز طی سال گذشته آسفالت شده بود.

وی افزود: در مجموع با اتمام آسفالت‌ریزی از ورودی شهر پارس‌آباد تا سلمان‌کندی در مجموع حدود ۱۱ کیلومتر از این جاده آسفالت ریزی شده است و در ادامه مسیر، زیرسازی‌ها تکمیل و فازهای بعدی نیز آسفالت خواهد شد.

وی به سفر اخیر ریاست جمهوری به شهرستان پارس‌آباد مغان اشاره کرده ‌و افزود: آیت الله رئیسی ضمن بازدید از پروژه چهار بانده پارس آباد بر تکمیل و تامین منابع مالی این پروژه تاکید کردند.

فرماندار پارس آباد بیان کرد: برای جابجایی زیرساخت‌ها و بازگشایی مسیر در جهت تسریع پروژه همه دستگاه‌ها همت کردند و امروز شاهد سرعت خوب این پروژه هستیم.

شهرستان پارس‌آباد در شمال استان اردبیل قرار دارد. جاده‌های این شهرستان به دلیل غیر استاندارد بودن شاهد سوانح رانندگی پرشمار در طول سال می باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha