امکان جراحی تخصصی دریچه قلب در اراک فراهم شد

اراک - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: امکان جراحی تخصصی دریچه قلب با جذب سه پزشک متخصص در بیمارستان امیرالمومنین (ع) اراک فراهم شد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، دکتر «بهمن صادقی» افزود: با جذب تیم تخصصی جراحی و آغاز جراحی دریچه قلب، بخش جراحی قلب بیمارستان امیرالمومنین (ع) اراک در خدمات متنوع پزشکی  پس از وقفه کوتاه کار خود را از سر گرفته است.
وی اظهار داشت:نخستین عمل جراحی دریچه قلب با حضور این تیم سه نفره تخصصی که از  دانشگاه بقیه‌الله با بیمارستان امیرالمومنین (ع) ارام همکاری دارند، روز گذشته(یکشنبه) انجام شد.
دکتر صادقی افزود: پوشش درمانی خوبی با اضافه شدن این متخصصان قلب نه تنها در مرکز استان بلکه برای تمام شهرستان‌های تابعه استان و بیمارانی که نیازمند این نوع خدمات درمانی هستند، فراهم شده است.
دکتر «محمدرضاسعیدی» از جراحان قلب که به تیم جراحی قلب دانشگاه علوم پزشکی اراک پیوسته است، گفت :  شمار متعددی از خدمات جراحی قلب که اکنون در مراکز درمانی چون بقیه‌الله، جماران و شهید رجایی تهران انجام می‌شود اکنون در بیمارستان امیرالمومنین(ع) اراک قابل ارایه است.

وی افزود : استقرار تیم متخصصان قلب در اراک موجب شده که بیمارانی که برای بهبود مشکلات و جراحی روتین به تهران یا سایر استان‌ها مراجعه می‌کردند از این هزینه‌ها و رنج سفر رهایی پیدا کنند.
وی تاکید کرد : امکانات دانشگاه علوم پزشکی اراک به خصوص بیمارستان امیرالمومنین (ع) خوب است و کادردرمانی مجرب و کاربلدی در این بیمارستان وجود دارد و امید می‌رود که انجام بدون نقص اعمال جراحی قلب رضایتمندی درمانی را رقم بزند.

۱۶ واحد بیمارستانی استان مرکزی با مدیریت دولتی، سه بیمارستان با راهبری حوزه مدیریت درمان تامین اجتماعی و سه بیمارستان خصوصی در اراک و ساوه ارایه خدمت دارند.
۶۹۸ پزشک عمومی، ۴۸۵ پزشک متخصص و فوق تخصص و یک‌هزار و ۷۲۶ کارشناس رشته های مختلف پیراپزشکی و مامایی در استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha