امام جمعه سمنان: اقتصاد اسلامی بر مشارکت بخش خصوصی تاکید دارد

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: اقتصاد اسلامی و قانون کشور بر واگذاری اقتصاد به بخش خصوصی تاکید دارد اما برخی مواقع به دلیل سوءمدیریت‌ها این قانون به درستی اجرا نشده است.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی روز شنبه در آیین افتتاح ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان با حضور غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران ابراز داشت: اوضاع اقتصادی کشور اگر به تنهایی توسط دولت اداره شود، راه به جایی نمی‌برد.

وی افزود: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه اقتصاد، اشتغال و معیشت است و مقام معظم رهبری نیز از سال‌ها پیش بر این موضوع تاکید دارند.

مطیعی کارآفرینان را در خط مقدم جبهه اقتصادی امروز دانست و بیان کرد: نیروها  و مدیران اقتصادی استان سمنان عزمی جزم برای تولید و اشتغال دارند و به ویژه در این روزهای سخت اقتصادی، خطر سرمایه‌گذاری را پذیرفتند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: امید است به همت دولت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، گشایش و رشد محسوس در تولید، اشتغال و اقتصاد به چشم آید.

احداث ساختمان جدید  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی استان در ورودی غربی شهر سمنان، با حضور شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، ر زمینی به مساحت پنج هزار و ۶۰۰ مترمربع و زیربنای پنج هزار و ۲۰۰ مترمربع از سال ۹۳ آغاز شد و امروز با حضور رئیس اتاق بازرگانی ایران و هیات همراه و جمعی از مقامات استان سمنان افتتاح شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha