امام جمعه اندیمشک:هوشیاری در برابر حمله‌های نوین دشمن ضروری است

اندیمشک - ایرنا - امام جمعه اندیمشک گفت: امروز حمله‌های دشمن نوین و هوشمند شده و لذا باید دولتمردان با آمادگی دفاعی بیش از پیش در مقابل دشمن عمل کنند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید کمال موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک با اشاره به حمله سایبری به سامانه سوخت رسانی کشور افزود: دولتمردان ما بسیار سریع این موضوع را جمع کردند و مردم با بصیرت ما هم با هوشیاری و صبوری به مقابله با این حادثه پرداختند.

وی ادامه داد: در شرایطی که دشمنان برای ضربه به کشور از هر ترفندی استفاده می‌کنند، همدلی جمعی ضروری است.

امام جمعه اندیمشک با گرامیداشت ۱۳ آبان گفت:۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جهانخوار است.

وی با اشاره به اینکه در روز ۱۳ آبان و سه دوره تاریخی متفاوت حادثه‌ های تاریخی و تاثیرگذار رخ داده افزود: یکی از این مناسبت ها تسخیر لانه جاسوسی و مقر فرماندهی آمریکای جهانخوار و سفارتخانه آنها بود که جنایتشان را از آنجا سازماندهی می‌کردند.

حجت‌الاسلام موسوی ادامه داد: افشاگری حضرت امام خمینی(ره) در خصوص لایحه کاپیتولاسیون که بسیار تاثیرگذار بود لذا رژیم پهلوی ایشان را در این روز به‌خاطر مقابله با آن تبعید کرد تا صدای عدالت خواهی و ظلم ستیزی امام (ره) را در گلویشان خفه کنند.
خطیب جمعه اندیمشک همچنین با اشاره به تاخیر مذاکرات از سوی تیم هسته‌ای، گفت:‌ این تاخیر بی حکمت نبوده و برای ما خوب بود تا آمریکایی‌ها و گروه های غربی دست از زیاده‌خواهی‌ بردارند.

وی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به خصوصیاتی که انسان با رعایت آنها می تواند آینه خدا شود، افزود: جامعه اهل مدارا یک جامعه پیشرفته است و انسان اهل مدارا انسان خرد ورزی و خردمندی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha