تسریع در تخلیه انبارهای اموال تملیکی منوط به تعیین تکلیف پرونده‌ها است

اهواز- ایرنا- رئیس سازمان بازرسی کشور گفت: سرعت بخشیدن به تخلیه انبارهای اموال تملیکی منوط به تعیین تکلیف هر چه سریعتر پرونده کالاهای ضبط شده است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین حسن درویشیان پنجشنبه در حاشیه بازدید از انبار اموال تملیکی ذخیره کولرهای قاچاق در اهواز در جمع خبرنگاران بیان کرد: برای ترخیص هرچه سریع تر کالاها از انبار اموال تملیکی باید پرونده ها در زمان کوتاه تعیین تکلیف شوند.

وی گفت: درخواست تهیه فهرست و مشخصات تمامی پرونده های مربوط به کالاهای موجود در انبار اموال تملیکی خوزستان صادر شده تا این فهرست در نشست امشب مورد بررسی قرار گیرد.
حجت الاسلام درویشیان با بیان اینکه برای مزایده اموال تملیکی مشکل نداریم افزود:پرونده های مربوط به کالاهای نگهداری شده در انبار اموال تملیکی باید هر چه سریعتر رسیدگی و تعیین تکلیف شوند.

رییس سازمان بازرسی کشور اظهار داشت: یک‌محموله کولر گازی ضبط شده ، مدت سه سال است که در انبار اموال تملیکی اهواز ذخیره شده است.

وی گفت: مالک کولرها به رای اعتراض داشت که پرونده در تجدید نظر در دست بررسی است ، حداقل ۱۸ هزار دستگاه کولر گازی در انبار ذخیره شده که باید پرونده مربوط به آنها سریعا پیگیری شده و رای آنها صادر شود تا بر اساس رای دادگاه تجدیدنظر به فروش برسند.
درویشیان ادامه داد: در یکی از انبارهای اموال تملیکی اهواز مقدار زیادی پارچه ذخیره شده که طبق گفته مسئولان این مقدار پارچه تا سه ماه آینده به مزایده گذاشته می شوند.

رئیس سازمان بازرسی کشور امروز در سفر به خوزستان از تاسیسات نفتی شرکت نفت و گاز کارون در اهواز، تاسیسات طرح آماک و انبارهای اموال تملیکی استان بازدید کرد.

رئیس سازمان بازرسی کشور امروز پنجشنبه به همراه هیاتی که در راس آن رئیس قوه قضائیه است به خوزستان سفر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha