پیکر شهید مدافع سلامت ارتش تشییع شد

تهران- ایرنا- مراسم تشییع پیکر پاک شهید سرهنگ ابوالفضل محقق نژاد، شهید مدافع سلامت ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه در بیمارستان ۵۰۱ امام رضا (ع) ارتش برگزار شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی ارتش، مراسم تشیع پیکر پاک شهید سرهنگ ابوالفضل محقق نژاد، نخستین شهید مدافع سلامت ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه با حضور جمعی از فرماندهان، مسئولان، روحانیون و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ارتش در بیمارستان ۵۰۱ امام رضا (ع) ارتش برگزار شد.

امیر سرتیپ دوم پزشک رامین حمیدی فراهانی، فرمانده دانشگاه علوم پزشکی ارتش در این مراسم ضمن تسلیت به خانواده و همکاران این شهید بزرگوار گفت: دانشگاه علوم پزشکی ارتش و بیمارستان ۵۰۱ امام رضا (ع) از آغاز گسترش بیماری کرونا تاکنون در کنار کارکنان نیروهای مسلح و ملت شریف ایران بوده است و خدمات بهداشتی و درمانی ما تا ریشه کن شدن کامل این بیماری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: امروز یکی از کارکنان متعهد، دلسوز، مردم دار و با تجربه خود را در راه مبارزه با ویروس منحوس کرونا از دست دادیم اما به عنوان پاسداران و مدافعان سلامت تا آخرین نفس در خدمت هموطنان عزیز خواهیم بود و از مردم خوبمان نیز انتظار داریم علاوه بر اهتمام جدی به انجام واکسیناسیون، دستورالعمل های بهداشتی را تا برطرف شدن کامل این بیماری رعایت کنند.

شهید سرهنگ ابوالفضل محقق نژاد از کارکنان بخش رادیولوژی و عکس برداری بیمارستان ۵۰۱ امام رضا (ع) ارتش بود که روز گذشته پس از چند روز بستری در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان در راه خدمت به هموطنان و مبارزه با بیماری منحوس کرونا به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha