پخش تلویزیونی نیاز  ورزش بانوان در ایران است

اصفهان - ایرنا - سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: پخش تلویزیونی نیاز ورزش بانوان ایرانی است و در صورت بهبود در پخش مسابقات، شاهد توسعه ورزش خواهیم بود.

به گزارش ایرنا، مریم کاظمی پور روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از بانوان اصفهانی قهرمان در رویدادهای برون‌مرزی ۱۴۰۰ افزود: عدم پخش تلویزیونی چالش ورزش بانوان است و درصورتی‌که بتوان راهکاری برای انعکاس تصویری هرچه بیشتر فعالیت‌های بانوان یافت پیشرفت ورزش آنان بیش از گذشته میسر خواهد شد.

وی ادامه داد: کمبود حمایت بخش خصوصی دیگر چالش ورزش بانوان در کشور است و درصورتی‌که این بخش بیشتر یاری‌رسان ورزش شود ورزش بانوان به‌طور روزافزونی رونق پیدا خواهد کرد.

 سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: "ما می‌توانیم" و عدالت محوری ۲ موضوعی است که ما در این نهاد در بخش بانوان دنبال خواهیم کرد و قصد داریم توانمندی دختران وزنان را بیش از قبل به منصه ظهور برسانیم.

کاظمی پور با اشاره به قانون احراز معاونت بانوان در وزارت ورزش و جوانان گفت: این امر باید بتواند مسیری بهتر برای تصمیم سازی و تصمیم‌گیری از سوی بانوان باشد.

وی اظهار داشت: اصفهان مهد بسیاری از رشته‌های گوناگون است که در معرفی مدیران الگو در سطح کشور نیز عملکرد موفقی دارد.

همچنین نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ایران مراسم خاطرنشان کرد: زنان و دختران ایرانی از توانایی‌های بسیاری برخوردارند و در بخش‌های متعددی حتی از مردان نیز پیشی گرفته‌اند.

زهرا شیخی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت بانوان در جایگاه‌ها و سمت‌های مختلف سبب توسعه آن بخش خواهد شد، زیرا زنان ثابت کرده‌اند که عملکردی مطلوب دارند.

پخش تلویزیونی یکی از چالش‌های ورزش بانوان در ایران است

مراسم تجلیل از بانوان قهرمان در رویدادهای برون مرزی روز پنجشنبه با حضور سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان، ورزشکاران و داوران در هتل کوثر اصفهان برگزار شد.

حدود ۳۷۵ هزار ورزشکار سازمان‌یافته و یک هزار و ۷۰۰ باشگاه در استان اصفهان فعالیت دارند.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha