تهران میزبان نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

تهران- ایرنا- بزرگترین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی کشور با حضور مسوولان ورزش در تهران افتتاح می شود.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، بیستمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه حوزه ورزش کشور محسوب می شود از ۷ تا ۱۰ آبان ماه با حضور ده‌ها شرکت و واحد تولیدی و سازمان ها و فدراسیون های ورزشی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. 

در این نمایشگاه که با همکاری انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه‌داران استان تهران برگزار می شود، شرکت های تولیدی داخلی و نمایندگی های خارجی در آن حضوری فعال خواهند داشت.

در بیستمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی، انواع پوشاک، لوازم و تجهیزات ورزش های مانند تجهیزات بدنسازی و تناسب اندام، انواع لوازم و تجهیزات ورزش های رزمی، مکمل های غذایی، دارویی و پروتئینی، نهادها و شرکت های ارائه دهندگان خدمات ورزشی و ادوات و تجهیز مراکز و سالن های ورزشی (کف پوشها، تابلوها و...) ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

توجه ویژه به حوزه ورزش کشور، ارتقا ورزش های همگانی و قهرمانی، توسعه اماکن ورزشی، ارائه آخرین دستاوردهای حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی، توجه و توسعه ورزش های پایه، توسعه ورزش مدارس، آشنائی با پیشرفت های صورت گرفته در حوزه تجهیزات ورزشی و ایجاد فضای رقابتی و ارتقا کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی، مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

این نمایشگاه در مدت چهار روز برگزاری، هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در سالن های ۸ – ۹ و ۲۵A محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha