کارگاه آموزشی «مقدمه‌ای بر چشمه‌های یونی» برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- کارگاه آموزشی «مقدمه‌ای بر چشمه‌های یونی» با همکاری سازمان انرژی اتمی ایران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار خواهد شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، نخستین کارگاه آموزشی «مقدمه‌ای بر چشمه‌های یونی» با همکاری پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای، مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی و بین‌المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ۱ تا ۴ آذرماه سال جاری  به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

در این کارگاه آموزشی، محورهایی همچون «مبانی چشمه‌های یونی»، «مبانی فیزیک شتابگرهای ذرات»، «آشنایی با چشمه‌های یونی از نوع ECR، RF، Penning و Magnetron»، «معرفی و بررسی فناوری و تجهیزات جانبی موردنیاز (سیستم خلاء، مگنت و ...)» و «ابزارهای اندازه‌گیری» توسط متخصصان سرشناس از مراکز تراز اول بین‌المللی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان اعم از دانشجویان، دانش‌آموختگان و اعضای هیات علمی رشته‌های فنی و مهندسی فعال در زمینه فیزیک شتابگرهای ذرات و چشمه‌های یونی می‌توانند جهت ثبت‌نام با مراجعه به سایت دانشگاه امیرکبیر فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.

آخرین مهلت ثبت‌نام ۲۵ آبان ماه است و با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش دوره، اولویت با کسانی است که سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha