استاندار همدان: ۲۲ جایگاه عرضه سوخت استان به سامانه کارت سوخت متصل شد

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: عملیات رفع مشکل جایگاه های سوخت استان از نخستین ساعات حمله سایبری آغاز شد و اکنون ۲۲ جایگاه عرضه سوخت مایع بنزین و گازوئیل به سامانه کارت سوخت و عرضه سوخت دولتی متصل شده است.

به گزارش ایرنا، «علیرضا قاسمی فرزاد» روز پنجشنبه شورای اداری استان همدان افزود: حمله سایبری تا نزدیک نازل ها نفوذ کرده و اطلاعات تک تک نازل ها را تخریب کرده است.

وی اظهار داشت: استان همدان ۹۶ جایگاه عرضه سوخت دارد که اکنون ۷۸ جایگاه آن فعال است و عرضه سوخت گازوئیل و بنزین را انجام می دهند.

قاسمی فرزاد افزود: از نیروی انتظامی تشکر می کنیم که در این مدت با استقرار نیروهای خود نظم را در جایگاه های عرضه سوخت تامین کردند.

وی تصریح کرد: عملیات برخط کردن نازل های سوخت از ساعت ۱۰ صبح دیروز آغاز شد و با اعمال تغییرات نرم افزاری، هر یک از نازل ها، دوباره برنامه ریزی و راه اندازی می شود.

استاندار همدان با اشاره به اینکه همه جایگاه ها تا فردا به سامانه عرضه سوخت دولتی متصل می شوند از مردم استان خواست با حوصله و صبر، نیروهای شرکت پخش فرآورده‌های نفتی را در ارائه خدمات بهتر یاری کنند.

پیشتازی همدان در تزریق واکسن کرونا

وی افزود: استان همدان از پیشتازان تزریق واکسن کرونا است و بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار دُز واکسن در این استان تزریق شده است.

قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه این موضوع موجب مهار ویروس کرونا شده است، اظهار داشت: امیدواریم با مهار این بیماری منحوس، زندگی مردم به چرخه عادی برگردد.

وی با تاکید بر اینکه برنامه محوری باید در سرلوحه کار ما قرار گیرد، افزود: برنامه عملیاتی سه ساله توسط استاندار پیشین تدوین شده و سند توسعه و تحول استان برای چهار سال آینده تدوین می شود.

استاندار همدان اضافه کرد: تحقق شعار دولت سیزدهم مهمترین اولویت اجرای برنامه های ما در استان است.

وی با اشاره به اینکه کسب رضایت و رفع مشکلات مردم در زمینه اشتغال و تولید از تاکیدات رییس جمهوری است، ادامه داد: سرمایه گذاری در حوزه تولید از مهمترین سر فصل های کاری ما در استان همدان است.

قاسمی فرزاد بیان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی در کنار وظایف خود باید با همه توان در خدمت تولید باشند و سرمایه گذاران را با احترام جذب کنند.

وی با بیان اینکه حرکت به سمت مسیر تولید مشخص بسیار با اهمیت است، اظهار داشت: در کنار تولیدات خوب کشاورزی، در استان با مشکلات آب و خشکسالی مواجه هستیم که باید با تغییر نوع کشت، اجرای کشت های گل خانه ای و آبیاری نوین مصرف آب در حوزه کشاورزی را مدیریت کنیم.

استاندار همدان گفت: در حوزه کشت های گلخانه ای ریل گذاری های خوبی انجام شده که باید با استفاده از این ظرفیت به اهداف خود برسیم.

وی ادامه داد: توجه به مباحث فرهنگی برای ما اهمیت دارد و برخی از هنجارهای کنونی جامعه نتیجه بی توجهی به مسائل فرهنگی است.

وی افزود: باید با بهره گیری ار همه ظرفیت ها، مکارم اخلاق را در جامعه توسعه دهیم.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه مدیران باید با کار جهادی خود را ثابت کنند، اظهار داشت: حضور در جامعه و ارتباط با مردم همراه با رافت و مهربانی باید مورد توجه مسوولان دستگاه های اجرایی باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha