ارمغان سفر استاندار فارس به دعوت قهرمان تکواندو برای دیده‌بان ممسنی

شیراز - ایرنا-استاندار فارس در سفر به شهرستان ممسنی به دعوت لیلا کشاورز از دانشجویان دانشکده پزشکی و قهرمان بین المللی تکواندو از روستای دیده‌بان در بخش دشمن زیاری بازدید کرد؛ در این بازدید ۵۰۰ متر مربع زمین به امور فرهنگی و ورزشی این روستا اختصاص یافت.

مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس روز پنجشنبه با بیان اینکه اختصاص زمین به روستای دیده بان برای امور فرهنگی و ورزشی ارمغان خانم لیلا کشاورز برای این روستا است، گفت: این تکواندوکار بین اللملی در ابتکاری زیبا از محمد هادی ایمانیه استاندار فارس دعوت کرد و استاندار فارس که در چادرهای عشایری میهمان خانواده های روستایی و عشایری بود مشکلات و مسایل این روستا را بررسی و دستورهای لازم برای رفع مشکلات این روستا را صادر کرد.
عطاء الله زمانی اظهار امیدواری کرد: اختصاص زمین برای امور فرهنگی و ورزشی به روستای دیده بان، به دنبال دستور استاندار فارس و اقدام بنیاد مسکن، آغازی برای رونق ورزش و فعالیت های فرهنگی در این روستا باشد.
وی گفت: امید است با مشارکت اهالی و کمک خیرین و پیگیری و پشتکار خانم کشاورز، این زمین در آینده نزدیک به یک سالن ورزشی در خور و شایسته تبدیل شود.
بازدید از سالن ورزشی نیمه تمام دانشگاه پیام نور، بازدید از کلینیک ویژه و MRI شهر نورآباد و پروژه‌های خیرساز اورژانس ۱۱۵ و پایگاه انتقال خون، بازدید از ساختمان قدیم شهرداری نورآباد و بازدید از ورزشگاه شماره ۲ نورآباد از برنامه‌های سفر روز چهارشنبه پنجم آبان استاندار فارس به شهرستان ممسنی بود.

ارمغان سفر استاندار فارس به دعوت قهرمان تکواندو برای دیده‌بان ممسنی

شهرستان ممسنی به مرکزیت شهر نورآباد در ۱۵۸ کیلومتری جنوب غربی شیراز واقع شده است.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha