باشگاه فوتبال «علم و ادب» همدان و «پایالاراسپور»ترکیه برادرخوانده شدند

همدان- ایرنا- باشگاه‌های فوتبال «علم و ادب» همدان و «پایالاراسپور» ترکیه با انعقاد تفاهم نامه و در آئینی توسط مدیران ۲ باشگاه برادرخوانده شدند.

موسس و مدیرعامل باشگاه علم و ادب همدان روز پنجشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تفاهم نامه برادرخواندگی به واسطه یکی از دوستان سرمایه دار همدانی مقیم ترکیه انجام شد.

«باقر جنتی» افزود: با انعقاد این تفاهم نامه، هر ۲ باشگاه در زمینه‌های انجام مسابقات، اردوهای تدارکاتی، تورنمنت‌های اروپایی، کسب تجارت بین المللی و نیز توسعه و رشد بازیکنان مستعد همکاری متقابل خواهند داشت.

وی بیان کرد: در راستای این تفاهم نامه سعی داریم بازیکنان مستعد و نخبه فوتبال همدان را به این باشگاه معرفی کنیم تا مسیر پیشرفت آن‌ها در سطح بین المللی فوتبال مهیا شود.

باشگاه فوتبال همدان و ترکیه برادرخوانده شدند

مدیرعامل باشگاه علم و ادب همدان خاطرنشان کرد: باشگاه پایالاراسپور ترکیه در ۱۰ کیلومتری منطقه آنالیا واقع شده و دارای کمپ اختصاصی در منطقه کوناکلی است.

وی خاطرنشان کرد: همکاری ۲ باشگاه در رده‌های سنی ۱۴، ۱۶ سال و جوانان است و مقرر شد در تورنمنت‌های آن‌ها شرکت کنیم.

وی با اشاره به اینکه علم و ادب باشگاه خصوصی در استان همدان است، یادآور شد: درصد هستیم تا برخی هزینه‌ها را توسط اسپانسر تامین کنیم و خانواده بازیکنان نیز در این هزینه‌ها مشارکت می‌کنند.

علم و ادب همدان در رده‌های سنی پایه جزو پرافتخارترین باشگاه‌های این استان به شمار می‌رود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha