مصوبه‌های ورزشی خوبی در سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر اتخاذ شد

گناوه - ایرنا - نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: در جریان ششمین سفر استانی رئیس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به استان بوشهر زیرساخت‌های ضعیف ورزشی در این استان بررسی و مصوبه‌های خوبی در بخش اتخاذ شد که امیدواریم محقق شود.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم جمیری چهارشنبه شب در حاشیه دیدار پایانی مسابقات لیگ فوتبال بزرگسالان گناوه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در سفر هیات دولت به استان بوشهر، اعتبارات خوبی در حوزه ورزشی برای شهرستان گناوه مصوب و اختصاص یافت و امیدواریم از این محل برای دیگر مناطق استان بوشهر از جمله دیلم و ریگ بتوانیم کمک هایی بگیریم تا  از وضعیت کنونی نجات پیدا کنند.

وی اظهارکرد: البته این حداقل ها است و  باید نگاهمان را به سمتی بیریم که از این همه نعماتی که در بخش‌های دولتی و خصوصی در استان بوشهر وجود دارد برای حوزه فرهنگی و بویژه ورزش حمایت‌های بیشتری صورت گیرد.

جمیری  افزود: در این ارتباط نگاه نمایندگان استان در مجلس، استاندار بوشهر و دولت به این به سمت سوق پیدا  کرده است.

وی گفت: شرایط در حوزه زیرساخت‌های ورزش استان بوشهر  بویژه شهرستان های شمالی این استان خوب نیست و باید دارای شرایط مناسب تری شوند.

جمیری ادامه داد: اگرچه شهرستان گناوه و  دیلم شرایط مناسب ورزشی ندارند اما به حول قوه الهی این نوید را به مردم بویژه ورزشکاران می دهیم با  رویکرد جدیدی که  در این دولت جدید شکل گرفته و هماهنگی‌هایی که با مجلس و  نمایندگان استان و استاندار بوشهر وجود دارد بتوانیم یک تغییر نگاهی نسبت به اصلاح این وضعیت ایجاد کنیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: در دیداری که با وزیر ورزش وجوانان مسایل و شرایط کنونی ورزش استان بوشهر مطرح شد و  قول‌هایی ازجمله برای اعتبارات دادند که امیدواریم موثر واقع شده باشد.

وی گفت: در بازدیدی که از استادیوم ورزشی گناوه و بندرریگ صورت گرفت، ضعف‌های جدی در این ورزشگاه ها وجود داشت و نیاز به توجه ویژه دارند.

جمیری افزود: از محل اعتبارات در اختیار نماینده مجلس بلحاظ اهمیت و شرایط نامناسب استادیوم ورزشی گناوه یک میلیارد تومان برای تعویض و بهبود چمن آن پیش بینی شد و  ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار  از محل دیگری برای تجهیز و  تعمیرات  بخش‌های دیگر استادیوم درنظر گرفته شد و امیدواریم با اختصاص آن  مسایل و مشکلات موجود برطرف شود.

وی بیان کرد: برای استادیوم بندرریگ نیز هم قول دادم از هر محلی بتوانیم کمک کنیم تا شرایط آن بهبود پیدا کند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های نفتی منطقه نیز تغییر نگاه و نگرش را  بویژه در حوزه های فرهنگی ورزشی باید شاهد باشیم.

وی گفت: دراین راستا وزیر نفت قول هایی دادند و حتی رئیس جمهوری عنایت دارند که چنین تغییر نگاهی  بوجود بیاید و  به استانی که این همه داشته و ذخایر دارد کمک شود.

در دیدار پایانی مسابقات لیگ فوتبال بزرگسالان شهر گناوه دو تیم شهباز و پدیده به مصاف هم رفتند که شهباز پیروز و اول شد و پدیده و پاس دوم و سوم شدند.

رئیس جمهوری به همراه اعضای هیات دولت، در قالب ششمین سفر استانی دولت سیزدهم صبح روز جمعه ۱۶ مهرماه سال جاری به استان بوشهر استان بوشهر سفر کردند.

در این سفر هیات دولت سیزدهم ۱۱۱ طرح و توافقنامه برای محرومیت زدایی، توسعه زیرساختی و رونق اقتصادی استان بوشهر تصویب کرد که باعث امیدواری مردم این استان شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha