ادای احترام رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح به شهدای دزفول

دزفول-ایرنا- رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح روز پنجشنبه در بدو ورود به استان خوزستان نسبت به مقام شامخ شهدا در بهشت علی دزفول ادای احترام کرد .

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام شکراله بهرامی و هیات همراه روز پنجشنبه از طریق فرودگاه دزفول وارد خوزستان شدند و مورد استقبال مسوولان محلی قرار گرفت. 
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح در بدو ورود به شهرستان دزفول با حضور در گلزار شهدای بهشت علی و نثار فاتحه به مزار شهید سردار احمدسوداگر، بهمن درولی و دیگر شهدای جنگ تحمیلی  نسبت به مقام شهدای این شهرستان ادای احترام کرد .

شرکت در نشست  شورای تامین، شرکت در نشست قضات و کارکنان دادگستری، ملاقات عمومی ، زیارت سبزقبا ، دیدار با خانواده شهید ولایتی و بازدید از زندان از برنامه های رییس سازمان قضائی نیروهای مسلح در دزفول است.
رییس قوه قضاییه پنجشنبه به خوزستان سفر کرد، 
حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین اژه‌ای رییس قوه قضاییه روز پنجشنبه در سفری یکروزه به خوزستان، روند فعالیت نهادها، سازمان‌ها و ادارات زیرمجموعه دستگاه قضا را در این استان مورد بررسی قرار خواهد داد.

به گزارش ایرنا، تنی چند از معاونان و مسوولان قوه قضاییه، رییس این قوه را همراهی می‌کنند و به نمایندگی از وی در برخی از شهرستان های استان حضور می یابند .

شهرستان دزفول در طول هشت سال دفاع مقدس، ۲هزارو ۶۰۰ شهید تقدیم کرده و به عنوان شهر مقاومت نامگذاری شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha