بازی کردن در گنبدکاووس برای هر تیمی سخت است

گنبدکاووس - ایرنا - سرمربی تیم والیبال سایپا تهران گفت: بازی کردن در گنبدکاووس و در مقابل تیمی همچون شهرداری این شهر برای هر تیمی سخت است و امروز ما از این آزمون سخت پیروز بیرون آمدیم.

ناصر شهنازی شامگاه چهارشنبه پس از پیروزی سه بر ۲ تیمش مقابل شهرداری گنبدکاووس به خبرنگاران اظهار داشت: بنده با تیم‌هایی به مراتب با تجربه‌تر در گنبدکاووس بازنده شدم ولی امروز تیم جوان سایپا کار بزرگی کرد و جا دارد این موفقیت را به بازیکنان تیمم تبریک بگویم که جانانه و با تمام وجود جنگیدند.

وی ادامه داد: در گیم چهارم بازی امروز وقتی در دقایقی چهار امتیاز عقب افتادیم و توانستیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم و بازی را به ست پنجم ببریم، فهمیدم که بازیکنانم به بلوغ لازم رسیده‌اند.

شهنازی به بازی تیم سایپا در گیم‌های اول و دوم اشاره کرد و گفت: در وقت نخست تیم ما با استفاده از سرویس‌های هدفمند اختلاف قابل توجهی را ایجاد کرد اما از آنجایی که میزبان تیم دست و پا بسته‌ای نبود در گیم دوم توانست با استفاده از تجربه خود جلوی تیم سایپا را بگیرد.

سرمربی تیم سایپا تهران خاطرنشان کرد: امروز هر ۲ تیم لایق پیروزی بودند و حتی اگر بازنده این میدان سایپا بود باز هم به بازیکنانم برای ارائه چنین بازی زیبایی افتخار می‌کردم.

طاهر قره داشلی سرمربی تیم شهرداری گنبدکاووس نیز در گفت و گوی کوتاهی به خبرنگار ایرنا گفت: در بازی امروز مستحق پیروزی بودیم اما بخاطر چند اشتباه فردی بازی را واگذار کردیم.

تیم شهرداری گنبدکاووس در هفته سوم این رقابت‌ها یکشنبه هفته آینده / ۹ آبان/ باید در اصفهان به مصاف تیم فولاد مبارکه سپاهان برود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha