حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اردوی تیم ملی فوتبال زنان

تهران- ایرنا- تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل اردوی تیم ملی فوتبال زنان حضور یافته و با ملی پوشان و کادر فنی گفت وگو کردند.

به گزارش ایرنا، دیدار درون اردویی تیم ملی فوتبال زنان در حالی امروز (چهارشنبه) صبح در مرکز ملی فوتبال برگزار شد که پیش از آغاز این دیدار برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تمرین حضور یافته با ملی پوشان و کادر فنی دقایقی را گفت وگو کردند.

شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال، شهره موسوی نایب رییس فدراسیون فوتبال، طهمورث حیدری عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال، علیرضا امامی‌فر رییس مرکز ملی فوتبال به همراه زهره سادات لاجوردی نماینده مجلس و عضو هیات رییسه مجلس و عضو فراکسیون زنان، زهره الهیان نماینده مجلس تهران، عضو فراکسیون زنان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و اعظم شیخ مرادی مسوول بسیح زنان کشور دقایقی را با کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان گفت وگو کردند.

عزیزی خادم در ابتدا ضمن خیر مقدم به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: تیم ملی فوتبال زنان پس از تعطیلی حدود ۲ سال تمرینات خود را از سر گرفت و با اردوهای متوالی و بازیهای دوستانه، توانست جواز حضور در مرحله فینال رقابت‌های جام ملتهای فوتبال زنان آسیا را برای اولین بار در تاریخ فوتبال کشور در بخش زنان کسب کند.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال مبنای خود را بر این گذاشته تا با حمایت‌های خود از تیم‌های ملی، شرایط را به گونه‌ای فراهم کند که تیم‌ها با آرامش و بدون دغدغه برای کشور عزیزمان افتخار آفرین باشند.

حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اردوی تیم ملی فوتبال زنان

مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ضمن تشکر از حضور نمایندگان مجلس و اهمیت ایشان به فوتبال زنان گفت: از اینکه فوتبال زنان و تیم ملی برای شما اهمیت دارد، خوشحالم و از حضورتان تشکر می‌کنم. همانطور که می‌دانید این تیم پس از مدتها تشکیل شد و با حمایت های ویژه رییس فدراسیون فوتبال و پیگیری‌های نایب رییس زنان، توانستیم افتخار آفرین باشیم. در این میان پرواز اختصاصی برای حضور در مسابقات و حمایت‌هایی که از این تیم صورت گرفت، باعث شد ما با دلگرمی بیشتر برای موفقیت قدم برداریم و در نهایت افتخار آفرین شدیم.

شهره موسوی نیز ضمن تشکر از حضور نمایندگان مجلس گفت: این تیم و تمامی تیم‌های ملی فوتبال زنان و مردان با نگاه ویژه و حمایت‌های بیش از پیش رییس فدراسیون فوتبال در مسیر موفقیت گام برداشته است. بدون شک اگر حمایتهای رییس فدراسیون وجود نداشت، شاید شرایط متفاوت بود اما امروز ما شاهد پشتیبانی مجموعه فدراسیون فوتبال مخصوصا عزیزی خادم هستیم که این امر به روند رو به رشد و موفقیتمان کمک بسزایی می‌کند.

در پایان این دیدار، از گلاره ناظمی، داور بین‌المللی کشورمان که در رقابتهای جام جهانی فوتسال لیتوانی قضاوت کرده بود، با اهدا لوح و هدیه ای تقدیر و تشکر شد.

در این بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در محل یادمان شهدای فوتبال، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha