آغاز فرآیند دیجیتال مارکتینگ برای آموزشگاه مجازی یاریگران زندگی
تهران - ایرنا - مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر از آغاز فرایند دیجیتال مارکتینگ برای آموزشگاه مجازی یاریگران زندگی خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از ستاد مبارزه با مواد مخدر، محمدمهدی اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: یکی از مهم‌ترین جوامع هدف در مداخلات منطبق با مفاهیم و اصول پیگیری همگانی، مخاطبین در محیط‌های دانشجویی هستند که به دلیل گستره و تنوع جغرافیایی و فرهنگی، امکان تحت پوشش کامل قراردادن آنها، بسیار سخت و دشوار هستند.  

وی اظهار داشت: به همین دلیل و با هدف استانداردسازی محتوای ارائه شده در این زمینه و همچنین تحقق عدالت در توزیع خدمات؛ اداره‌کل فرهنگی و پیشگیری ستاد با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اقدام به راه اندازی آموزشگاه مجازی یاریگران‌زندگی کرده است.

 مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر خاطرنشان کرد: در حال حاضر، بسترهای ارائه محتوا در ۳ مبحث، نهایی شده و فرایند توسعه موضوعات تحت پوشش تا ۱۲ مورد و همچنین اقدامات معطوف به دیجیتال مارکتینگ سامانه مذکور آغاز شده است.

اسماعیلی یادآور شد: این اقدامات با محوریت دانشگاه فردوسی مشهد انجام خواهد شد و تاکنون قریب به ۸۰۰ دانشجو از طریق سامانه مورد نظر، تحت آموزش قرار گرفته‌اند.

وی ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده و تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱؛ این عدد به بیش از ۵۰ هزار دانشجو خواهد رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha