۵ آبان ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۴۴
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 84520421
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده‌های شمالی خراسان رضوی لغزنده است

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: در پی بارش پراکنده باران که از عصر چهارشنبه شهرستان‌های شمالی این استان را فراگرفته و همچنان ادامه دارد، سطح جاده‌های این مناطق لغزنده است.

ابراهیم نصری، شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اینک بارش پراکنده باران در جاده‌های درگز- قوچان، چناران - قوچان، چناران - مشهد و مشهد - شاندیز موجب لغزندگی سطح این محورها شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر بارش باران در سراسر جاده مشهد - کلات، وجود مه رقیق موجب کاهش دید افقی رانندگان در برخی نقاط این محور شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: آمد و شد خودروها در مسیر چناران - مشهد از سه راه فردوسی تا منزل آباد به کندی صورت می گیرد اما در سایر محورهای استان تردد به صورت عادی و روان جریان دارد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی طی امروز و فردا - پنجشنبه - بارندگی و کاهش دما، نواحی شمالی و برخی از مناطق مرکزی خراسان رضوی را دربر می‌گیرد که در ارتفاعات شمالی استان بارش‌ها به‌صورت برف خواهد بود.  

خراسان رضوی با پنج هزار و ۲۰۰ کیلومتر راه آسفالته اصلی و فرعی، هفت هزار و ۶۰۰ کیلومتر راه آسفالته روستایی و هفت هزار و ۷۶۰ کیلومتر راه غیر آسفالته در جایگاه دوم کشور از نظر طول راهها قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha