سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

زاهدان_ایرنا_ معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: سومین مرحله استانی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به صورت متمرکز و همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا سردار عوضعلی فقیری روز چهارشنبه در نشست با اصحاب رسانه اظهارداشت: با توجه به اهمیت فضای سایبری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج سیستان و بلوچستان از ۱۲ تا ۱۴ آبان ماه امسال از سوی سازمان فضای مجازی بسیج در زاهدان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این رویداد افزود: مانور یک حرکت هماهنگ تشکیل یک فرماندهی و کنترل واحد برای عملیات در فضای مجازی، تولید حجم قابل توجهی از محصول با کیفیت رقابتی در طراز اندیشه و توان بسیج و ارائه توانمندی‌های تخصصی بسیج در حوزه فضای سایبری از اهداف برگزاری این رویداد مهم است.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ارتقا و رشد توانمندی های فنی و خلاقانه نیروها در یک عملیات واقعی، شناسایی استعدادهای برتر بسیج در حوزه فضای مجازی با هدف اشتغال‌زایی و رونق اقتصاد کسب‌وکارهایی مجازی و حرکت به سمت ایجاد نهضت تولید محتوای تخصصی در فضای مجازی از دیگر اهداف سومین رویداد تولید محتوای بسیج است.

وی ادامه داد: کشف استعدادها، سازماندهی گروه‌های تولید محتوا در بستر فضای مجازی و جذب ایده‌های برتر از مهمترین اهداف برگزاری این رویداد است.

فقیری خاطر نشان کرد: پس از برگزاری مرحله استانی این رویداد مرحله نهایی آن در آذرماه امسال همزمان با هفته بسیج با حضور نفرات برتر مرحله استانی در تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که شرکت در این رویداد سراسری برای عموم آزاد است افزود: علاقه‌مندان در قالب تیم‌های سه تا پنج نفره تولید بازی‌های ویژه تلفن همراه، اپلیکیشن های موبایلی و پویانمایی می‌توانند در این رویداد حضور داشته باشند.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: تیم‌های شرکت کننده ۴۸ ساعت در این رویداد حضور دارند و در پایان، تولیدات مورد داوری قرار می‌گیرد و در مراسم اختتامیه تیم‌های برگزیده اعلام می‌شوند.

وی تصریح کرد؛ این رقابت فشرده تیم های برگزیده این سه بخش معرفی و محصولات آنها با هدف تجاری سازی و افزایش ظرفیت اشتغال جبهه انقلاب اسلامی، ضمن بهره‌مندی از مشاوره تخصصی حین رقابت، جهت توانمندسازی و سازماندهی یکپارچه در سطح استان، شناسنامه دار و حمایت خواهد شد.

فقیری خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته برگزاری این رویداد، تیم‌های تخصصی از سیستان و بلوچستان در رویداد نهایی حضور داشته‌اند که سال گذشته نیز در اختتامیه مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، تیم بازی سازی استان با ساخت بازی ۴۱ برگرفته از خاطرات رزمندگان لشکر ۴۱ ثارالله حائز رتبه برتر کشور شد.

وی افزود: علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۰ آبان ماه با مراجعه به سامانه event.bsjmajazi.ir مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha