تولید سیستم تهویه مطبوع هوا با تکنولوژی انرژی ریکاوری

تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید سیستم تعویض و تهویه مطبوع هوا با بکارگیری تکنولوژی انرژی ریکاوری، شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، جواد کوهبنانی رئیس هیات مدیره این شرکت فناور گفت: ما موفق به ساخت جامع‌ترین دستگاه تهویه مطبوع هوا شده‌ایم که تمامی پارامترهای هوا از قبیل انواع مختلف آلودگی‌ها، دما، رطوبت و سطح اکسیژن را کنترل می‌کند، بصورتی‌که بالاترین راندمان و کمترین اتلاف انرژی را دارد.

وی ادامه داد: این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده است که برای مکان‌های مختلف از قبیل بیمارستان‌ها، آزمایشگاها، محیط‌های صنعتی، مراکز عمومی مانند مدارس، بانک‌ها و حتی منازل مسکونی قابل نصب و استفاده باشد، این دستگاه در داخل ساختمان بدون نیاز به کانال‌کشی  قابلیت نصب دارد و مهم‌ترین وجه‌تمایز محصول تولیدی با سایر  محصولات بازار است.

وی کنترل سطح اکسیژن با کمترین اتلاف انرژی، جذب انواع آلودگی‌ها شامل ریزگردها و عوامل بیماری‌زا هوازی به اندازه ۰.۱ میکرون به کمک فیلتر هپا، جذب آلودگی‌های کربنی از جمله CO۲ به کمک فیلتر کربن فعال، جذب آلودگی‌ها با سایز بزرگ‌تر از قبیل پرز و مو توسط پیش فیلتر کاغذی و سیمی را از جمله ویژگی‌های این محصول عنوان کرد.

به گفته وی این شرکت در زمینه تولید دستگاه‌های تهویه مطبوع هوا با بکارگیری اصول هرمتیک و ERV  فعالیت می‌کند.و با تسهیلات دریافتی از یک صندوق غیردولتی پژوهش و فناوری محصول جدید خود را تولید کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha