فرمانده جدید سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی معرفی شد

مشهد-ایرنا- فرمانده جدید سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد معرفی شد.


به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا در این مراسم سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی به سمت فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی منصوب شد. 
پیش از این، سردار سرتیپ پاسدار یعقوبعلی نظری این مسوولیت را برعهده داشت که با حکم وزیر کشور به عنوان استاندار خراسان رضوی، معرفی شد.

استاندار خراسان رضوی در این مراسم گفت: امیدوارم دوره حضور من در استانداری زمینه ساز خدمت بیشتر به مردم و نظام اسلامی باشد. 
یعقوبعلی نظری افزود: از همکاران خود در سپاه امام رضا(ع) طی مدت ۶ سال حضور اینجانب در سمت فرماندهی سپاه استان تشکر می کنم دورانی که همراه با موضوعات امنیتی، معیشتی و کرونا بود و برای من پرتجربه و درس آموز. 
وی با بیان این که کار سپاه و بسیج برکت دارد ادامه داد: نیازمند این هستیم که این تشکیلات، پشتیبان ما در استان باشد تا با استفاده از این منبع الهی و مردمی وظایف خود را انجام دهیم. 

استاندار خراسان رضوی گفت: در دوره حضور خود در سپاه کارها را با همکاری همه دستگاه‌ها انجام دادیم البته شاید کارها و اقداماتی هم بوده که به ذهن ما نرسید و یا امکان انجام آن نبود و اگر نه انجام وظیفه می‌کردیم و در هر صورت اگر کوتاهی بوده عذر خواهی می‌کنیم. 

مراسم معارفه سردار یعقوبعلی نظری به عنوان استاندار خراسان رضوی هم ۲۹ مهر ماه با حضور وزیر کشور برگزار شد. 

فرماندهی سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی، فرماندهی سپاه فجر استان فارس و مشاورت فرمانده کل سپاه پاسداران بخشی از سوابق سردار غیاثی فرمانده جدید سپاه امام رضا (ع)است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha