منطقه آزاد اروند ۱۰۰ میلیارد ریال به باشگاه نفت آبادان پرداخت کرد

آبادان - ایرنا - سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌نفت آبادان گفت: ۱۰۰ میلیارد ریالی که سازمان منطقه آزاد اروند وعده داده بود به حساب باشگاه صنعت‌نفت آبادان واریز شد.

جهانگیر کی‌شمس روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: سازمان منطقه آزاد اروند به عنوان حامی مالی ۱۰۰ میلیارد ریال برای تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در بیست و یکمین دوره لیگ برتر در نظر گرفته بود که این مبلغ به حساب باشگاه واریز شد.

وی افزود: این بودجه به بخشی از بدهکاری‌ باشگاه که مربوط به فصل‌های گذشته است اختصاص یافت هر چند بخش زیادی از بدهکاری‌ همچنان باقی مانده است.

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌نفت آبادان گفت: ۶۰ میلیارد ریال از این بودجه مربوط به بدهی بازیکنان و عوامل فصل قبل بود که به حساب طلبکاران پرداخت شد تا با شکایت آنها روبه رو نشویم.

وی افزود: بخش دیگری از بودجه‌ای که از سوی سازمان منطقه آزاد اروند به باشگاه پرداخت شد به طلبکاران دیگر از جمله هتل‌ها، فروشگاه ورزشی و رستوران‌ها پرداخت شد.

وی ادامه داد: وزارت نفت قرار بود بودجه‌ای برای تیم پرداخت کند که متاسفانه هنوز این وعده عملی نشده و ما همچنان در انتظار پرداختی از سوی این وزارت هستیم.

کی‌شمس بیان کرد: تا هفته پنجم مسابقات لیگ برتر، باید ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان فعلی تیم پرداخت شود ولی متاسفانه با مشکل مالی این امکان وجود ندارد.

وی گفت: اکنون بدهی ۱۵۰ میلیاردی ریالی از فصل‌های گذشته برای این باشگاه باقی مانده که باید در کمترین زمان ممکن پرداخت شود در غیر اینصورت با شکایت طلبکاران روبه رو خواهیم شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha