شرکت کنندگان دوچرخه سواری قهرمانی کشور تست کرونا می‌دهند

همدان- ایرنا- سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان گفت: تمامی شرکت کنندگان مسابقات دوچرخه سواری رشته تریال قهرمانی کشور به میزبانی همدان تست کرونا می‌دهند.

«حمدالله چاروسایی» روز چهارشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رقابت‌ها به مدت ۲ روز به میزبانی هیات دوچرخه سواری همدان در منطقه گردشگری گنجنامه برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: براساس بخشنامه صادره از سوی سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری همراه داشتن جواب منفی تست PCR برای همه افراد الزامی است ضمن اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا، تمامی ورزشکاران و کادر فنی باید خارج از زمان برگزاری مسابقات از ماسک استفاده کنند.

چاروسایی یادآور شد: همچنین همراه داشتن اصل شناسنامه عکس دار و کارت ملی، داشتن کارت بیمه ورزشی معتبر و اصل رضایت نامه ولی برای رده سنی جوانان الزامی و شرط ضروری برای پذیرش ورزشکار در این مسابقات خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: هر تیم در بخش بزرگسالان ۲ ورزشکار و در بخش جوانان یک ورزشکار در کلاس‌های دوچرخه سواری ۲۰ و ۲۶ اینچ انجام می‌شود.

چاروسایی زمان ورود تیم‌ها را عصر پنجشنبه عنوان کرد و گفت: استان‌های شرکت کننده از صبح جمعه هفته جاری رقابت خود را به صورت انفرادی و تیمی آغاز می‌کنند.

همدان از استان‌های موفق در رشته دوچرخه سواری کشور است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha