موزه ملی علوم و فناوری ایران بازگشایی شد

تهران- ایرنا- موزه ملی علوم و فناوری ایران در طول هفته و به غیر از روزهای تعطیل، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پذیرای علاقه‌مندان علم و فناوری است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، با تصویب شورای موزه مبنی بر بازگشایی این مجموعه، درهای این موزه به روی علاقه‌مندان و مخاطبان باز است و افراد می‌توانند به صورت انفرادی و گروهی (به صورت محدود) از گالری‌های موزه ملی علوم و فناوری بازدید کنند.

بر اساس این گزارش، با توجه روند مداوم بیماری کرونا و حفظ سلامت افراد، پذیرش مخاطب از سوی موزه به صورت تعداد محدود و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌پذیرد و بازدیدکنندگان نیز موظف به رعایت این پروتکل‌ها هستند.

فعالیت این موزه از ۱۵ شهریور ماه به صورت آزمایشی و از ابتدای آبان ماه به صورت رسمی آغاز شده است. همچنین موزه روزهای شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ فعال است و در حال حاضر گالری‌های کهن‌بوم، ابزار نجوم کهن، ابزار جراحی کهن، مورس تا موبایل و نور (اپتیک) آماده بازدید علاقه‌مندان است.

علاقه‌مندان بازدید می‌توانند به صورت حضوری به ساختمان موزه مراجعه یا به صورت آنلاین از طریق سامانه رزرو بازدید به آدرس https://www.inmost.ir/booking/ زمان بازدید خود را رزرو کنند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha