تشکل‌های بیشتری در سازمان دانش‌آموزی ایجاد شود

تهران- ایرنا- سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: باید تشکل‌های دیگر نیز درون سازمان دانش‌آموزی ایجاد شود تا مسائل اجتماعی را دنبال کنند.

به گزارش روز چهارشنبه گروه آموزش ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کاظمی در جلسه هیات امنای سازمان دانش‌آموزی با بیان این که باید بسته تحولی با نگاه کیفیت بخشی و عمق بخشی دنبال شود، افزود: نسخه بازمهندسی تشکیلات پیشتازان با قوت ادامه پیدا کند و ایرادات کار گرفته شود.

وی با یادآوری اینکه هویت‌ این تشکیلات بعد از ۲۳سال شکل گیری سازمان نیاز به بازسازی داشت، تاکید کرد: اهمیت سازمان دانش‌آموزی در کنار تشکل‌های دانش‌آموزی بالا است‌.

کاظمی گفت: درون سازمان نیز باید تشکل‌های دیگر نیز شکل گیرد تا مسائل اجتماعی را دنبال کند. کادرسازی در مجلس دانش‌آموزی درحال شکل گیری است، اما به طراحی در قالب یک برنامه نیاز دارد.

به گزارش ایرنا، سازمان دانش آموزی در سال ۱۳۷۸ به منظور اعتلای شخصیت دینی، اخلاقی، عاطفی، علمی و اجتماعی دانش آموزان و ایجاد زمینه مشارکت همه جانبه آنها در زمینه های اعتقادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی و هنری، سازمانی عمومی و غیردولتی باعنوان سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران و با مقررات خاص تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش تشکیل شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha