۶۰ درصد جایگاه‌های سوخت در اصفهان  تا ظهر چهارشنبه فعال خواهد شد

اصفهان - ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان گفت: حدود ۶۰ درصد جایگاه های سوخت بنزین در استان تا ظهر چهارشنبه فعال خواهند شد و تا پایان امشب تعداد بیشتری از جایگاه‌ها به چرخه فعالیت باز می‌گردند.

بهمن علیپور روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ۳۰۵ جایگاه عرضه سوخت در استان اصفهان وجود دارد و  اختلال دیروز بر روی ۱۴ جایگاه سوخت بنزین در استان که در لحظه اختلال دچار قطعی سامانه هوشمند سوخت نشده بودند اثر نگذاشت و این جایگاه ها به هر ۲ صورت سهمیه‌ای و آزاد بنزین عرضه می‌کنند.

علیپور تصریح کرد: از روز گذشته با قطع شدن سامانه هوشمند سوخت، عرضه بنزین با نرخ سه هزارتومانی برای رفاه مردم انجام شد و برای نفت گاز نیز باقیمت ۶۰۰ تومان برای خودروهای سنگین و با سهمیه محدود صورت گرفت.

وی  با تأکید بر اینکه در زمان حاضر وضعیت استان مطلوب است و گروه‌های کارشناسی در جایگاه‌های سوخت مشغول کار هستند، اضافه کرد: امیدواریم تا ساعاتی دیگر بیشتر جایگاه‌ها فعال شوند.

به گزارش ایرنا، از ظهردیروز اختلال در سامانه هوشمند سوخت باعث شد کارت‌های سوخت در سامانه شناسایی نشود و دریافت بنزین با مشکل مواجه باشد .

بر اساس مشاهدات خبرنگار ایرنا تعدادی از جایگاه‌های سوخت در کلان‌شهر اصفهان با صف‌های طویل خودرو مواجه هستند.

هم اینک کارشناسان شرکت نفت در حال رفع نقص فنی  برای بازگشت جایگاه‌ها به چرخه عرضه سوخت هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha