استاندار لرستان: گفتمان دولت توجه به ظرفیت‌های داخلی است

بروجرد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: گفتمان دولت توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های داخلی‌ است و اگر به این مهم توجه شود، موفق خواهیم شد.

به گزارش ایرنا، فرهاد زیویار روز چهارشنبه در سفر به بروجرد در دیدار با امام جمعه این شهرستان اظهار داشت: کشاورزی و صنایع باید با ظرفیت‌های موجود داخلی رونق بگیرند و امیدواریم که مشکلات حل شود.
وی بیان کرد: استعدادها و قابلیت‌های بسیاری در لرستان و بروجرد وجود دارد که منحصر به فرد و بی نظیر هستند.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه بروجرد شهر علم و عالم پروری است، اضافه کرد: در دفاع مقدس شهید بروجرد بی نظیر بود، در عالم تشیع زبانزد جهان است، در صنایع نیز پتانسیل های بزرگی دارد که باید احیا شد.
زیویار ادامه داد: با توجه به قابلیت ها باید به ظرفیت های داخلی تکیه شود، نباید به بیگانگان تکیه کرد همه شاهد پاره شدن برگه های برجام بودیم زیر تکیه ما به بیگانگان بود.
وی اضافه کرد: هدف همه ما برداشتن قدم برای رفع مشکلات مردم است.

به گزارش ایرنا، دیدار با امام جمعه و خانواده شهدا، بازدید از کارخانه نساجی بروجرد، داروسازی اکسیر، بازدید از کارخانه تولید غذای کودک و چند طرح تولیدی و صنعتی از دیگر برنامه فرهاد زیویار استاندار لرستان به شهرستان بروجرد است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاونان استاندار و جمعی از مدیران کل استانی استاندار لرستان را در سفر به شهرستان بروجرد همراهی می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha