۹۸ درصد جایگاه‌های سوخت در آذربایجان‌غربی فعال شد

ارومیه- ایرنا- مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با بیان اینکه توزیع سوخت در آذربایجان‌غربی به طور کامل در کنترل است، گفت: ۹۸ درصد جایگاه‌های سوخت استان در حال حاضر فعال بوده و عملیات سوخت گیری خودروها انجام می شود.

احمد مجرد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در جایگاه‌های سوخت فعال شده فقط بنزین و گازوئیل آزاد ارائه می‌شود، اظهار داشت: به زودی تمامی جایگاه‌های سوخت به روال عادی خود باز می‌گردند.

وی افزود: شهروندان می‌توانند تا راه اندازی دوباره کارت سوخت سهمیه‌ای، بنزین را به لیتری سه هزار تومان و گازوئیل را به قیمت لیتری ۶۰۰ تومان استفاده کنند.

۵ جایگاه سوخت در ارومیه به طور کامل فعالیت عادی خود را دارند

مدیر شر کت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با بیان اینکه در پنج جایگاه سوخت شهرستان ارومیه، روند ارائه خدمات به طور کامل عادی شده و با کارت سهمیه‌ای نیز بنزین ارائه می‌شود، بیان کرد: از ساعت ۴:۳۰ بامداد امروز برنامه راه اندازی کامل جایگاه‌های سوخت با کارت سهمیه‌ای آغاز شده است و به زودی تمامی جایگاه‌ها به این چرخه باز می‌گردند.

وی اضافه کرد: اکیپ‌های راه اندازی سیستم مشخص شده ولی به دلیل زمان گیر بودن، شاید مدتی به طول بکشد.

وی در رابطه با جایگاه‌های سوختی که در شهرستان ارومیه به چرخه کامل فعالیت بازگشته‌اند، بیان کرد: جایگاه‌های سوخت معصومی، کوه کمری، قره آغاز، ابوذر و زارعی در ارومیه هم اکنون ارائه بنزین با کارت سهمیه‌ای را آغاز کرده‌اند.

مجرد با بیان اینکه در مقابل هیچ یک از جایگاه‌های سوخت در آذربایجان‌غربی صف آنچنانی دیده نمی‌شود، ادامه داد: مشخصات جایگاه‌هایی که به صورت کامل به چرخه فعالیت بازگشته‌اند به صورت لحظه‌ای در سایت شرکت نفت منطقه ارومیه به روز رسانی خواهد شد.

به گزارش ایرنا، از ساعت ۱۱ صبح دیروز /سه شنبه/ به علت وجود مشکل سامانه ای، ارائه خدمات در پمپ بنزین های ارومیه نظیر دیگر شهرهای کشور قطع شده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha