سارقان مسلح دزفول در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شدند

دزفول-ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان دزفول گفت: سه سارق مسلح موتورسیکلت که در کوی مهرشهر دزفول اقدام به سرقت کرده بودند در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شدند.

سرهنگ روح اله گراوندی سه شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت در کوی مهرشهر دزفول موضوع به صورت ویژه در دستور کار همکاران در پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: با تلاش همکاران در پلیس آگاهی و عوامل تجسس کلانتری ۱۴ دزفول کمتر از ۴۸ ساعت سارقان مسلح موتورسیکلت با پلاک مخدوش شناسایی و طی عملیات مقتدرانه پلیس نسبت به دستگیری سارقان مسلح اقدام شد.
فرمانده انتظامی دزفول با اینکه در بازرسی از سارقان مسلح یک قبضه سلاح شکاری شورشی کشف و ضبط شد، بیان کرد: سارقان، موتورسیکلت مسروقه را به یک مالخر در مرز ایران و عراق به فروش رسانده و قصد خارج کردن موتورسیکلت مسروقه از ایران را داشتند که با اقدام فوری همکاران در پلیس آگاهی موتورسیکلت مسروقه کشف و تحویل مالباخته شد.
وی افزود: مردم شهرستان دزفول یقین داشته باشند که نیروی انتظامی اجازه جولان سارقان مسلح را نخواهد داد.

سرهنگ گراوندی از پشتیبانی سردار فرمانده انتظامی خوزستان و حمایت قضایی بازپرس پرونده و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول درخصوص این پرونده قدردانی کردـ

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha