۷۸ درصد جایگاه های سوخت استان همدان به مدار بازگشت

همدان- ایرنا- مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت که ۷۸ درصد از جایگاه های عرضه سوخت مایع استان همدان، به مدار بازگشت.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، "امین روستایی"  سه‌شنبه شب افزود: در استان همدان ۹۶ جایگاه عرضه فرآورده‌های سوخت مایع شامل بنزین و نفتگاز وجود دارد که از این تعداد و تاکنون، ۷۵ جایگاه عرضه سوخت مایع فعال و در مدار خدمات رسانی هستند.

وی اظهار داشت: عرضه سوخت در این جایگاه ها به صورت دستی (آفلاین) و فقط با نرخ آزاد انجام می شود.

روستایی عنوان کرد: تیم های اعزامی متشکل از مهندسان و کارشناسان منطقه با جدیت و سرعت در حال برطرف مشکل و راه اندازی ۱۰۰ درصدی پمپ بنزین ها هستند.

وی با رد موضوع افزایش قیمت بنزین و حذف سهمیه ها تصریح کرد: سهمیه بنزین هزار و ۵۰۰ تومانی هر خودرو در کارت هوشمند سوخت آن ذخیره شده و همشهریان عزیز نگران حذف یا کاسته شدن میزان سهمیه خود نباشند.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان خاطرنشان کرد: صبح امروز چهارم آبان سامانه هوشمند سوخت تهدیدی را در سیستم شناسایی و خودکار از مدار خارج شد.

وی با بیان اینکه تا اطلاع ثانوی سوخت به قیمت آزاد برای بنزین به مبلغ هر لیتر سه هزار تومان و نفتگاز هر لیتر ۶۰۰ تومان ارائه می شود، یادآور شد: این تصمیم در راستای کاهش دغدغه شهروندان اتخاذ شده و اقدامات برای بازگشایی همه جایگاه ها ادامه دارد.

روستایی از ذخیره سازی کافی و مطلوب سوخت در انبارهای نفت ایثارگران همدان و نوشیجان ملایر و کافی بودن فرآورده های نفتی در منطقه خبر داد و افزود: جایگاه های عرضه سوخت پاک سی ان جی همچون گذشته فعال و مشکلی برای عرضه سوخت گاز طبیعی فشرده ندارند.

وی با تأکید بر اینکه مردم اخبار صحیح را از رسانه های رسمی کشور پیگیری کنند؛ اطمینان داد: تلاش های گسترده سوخت رسانان، مانع بروز بحران سوخت در کشور شد و مشکل فنی سامانه هوشمند سوخت به زودی برطرف و امکان دریافت بنزین به نرخ یارانه ای نیز امکان پذیر می شود.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با بیان اینکه مشکلی برای سوخت گیری با قیمت آزاد وجود ندارد از هم استانی ها خواست: در صورت عدم ضرورت، تا حل مشکل فنی در جایگاه‌های باقیمانده عرضه سوخت، به پمپ بنزین ها مراجعه نکنند.

 ۷۸ درصد جایگاه های سوخت استان همدان به مدار بازگشتند

در بازدید میدانی خبرنگار ایرنا؛ برخی از جایگاه های عرضه سوخت مایع در شهر همدان همچون جایگاه آزادی به طور کامل تعطیل شده اند. برخی نیز همچون جایگاه یامهدی(عج) با حداقل تعداد نازل اقدام به سوخت رسانی می کنند که منجر به صف طولانی خودروها شده است.

جایگاه‌هایی همچون فلسطین و آلاله الوند نیز به طور کامل باز هستند و روند سوخت رسانی با عرضه بنزین سه هزار تومانی همچون روال گذشته عرضه می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha