فعالیت سه جایگاه سوخت شهرستان دشت‌آزادگان از سر گرفته شد

اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: مشکل سه جایگاه سوخت در این شهرستان برطرف شده و به زودی تمامی جایگاه‌های سوخت این شهرستان فعال خواهند شد.

حمید سیلاوی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: سه جایگاه سوخت فعال شده در این شهرستان آماده تحویل سوخت به خودروها هستند وهیچ گونه کمبود سوختی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه پنج جایگاه سوخت در این شهرستان وجود دارد گفت: مردم دشت‌آزادگان نگران تامین سوخت خودروهای خود نباشند به زودی مشکل تمامی جایگاه های سوخت این شهرستان برطرف می شود.

فرماندار دشت آزادگان ادامه داد: به دلیل اختلال در سامانه هوشمند سوخت که باعث شد کارت‌های سوخت در سامانه شناسایی نشوند و دریافت بنزین با مشکل روبه رو شد.
 وی افزود: اختلال ایجاد شده در حال رفع شدن و روند سوخت‌گیری در جایگاه های سوخت در سریعترین وقت ممکن به حالت عادی برخواهد گشت و شایعه گرانی بنزین یا ندادن سهمیه کذب و شایعه است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خوزستان اعلام کرد از ظهر امروز به دنبال حمله سایبری به سامانه سوخت رسانی، عرضه سوخت در جایگاه‌های کشور و به تبع در استان خوزستان با مشکلاتی روبه رو شد که با تلاش انجام شده ۳۱ جایگاه سوخت در استان وارد مدار شده و اکنون به صورت دستی به خودروها بنزین و گازوییل ارایه می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha