۷۰ درصد جایگاه‌های سوخت استان سمنان به مدار توزیع بازگشت

سمنان- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان گفت: ۷۰ درصد از جایگاه‌های عرضه بنزین و نفتگاز از مجموع ۸۰ جایگاه‌ سوخت استان به منظور ارائه خدمات به متقاضیان با تلاش کارشناسان هم اکنون فعال شده است.

علی اکبر عربعامری شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ابراز داشت: ۸۰ جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز در استان سمنان وجود دارد که از این تعداد ۵۶ جایگاه فعال است.
وی ادامه داد: ۴۳ جایگاه عرضه گاز سی ان جی در استان سمنان وجود دارد که تمام جایگاه‌ها برای ارائه خدمات به متقاضیان فعال است.
وی با بیان اینکه در زمان حاضر ۲ تا چهار نازل در جایگاه‌های فعال استان سمنان به منظور عرضه سوخت فعال است، اضافه کرد: تمام نازل‌های بنزین در جایگاه سوخت پیوندی در شهر سمنان فعال است.
وی گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان به دلیل قطعی سرور در حال حاضر فقط امکان عرضه بنزین با نرخ آزاد را دارد.
عربعامری تصریح کرد: برای تامین بنزین و نفت‌گاز در جایگاه‌های سمنان مشکلی نیست و فرآورده های سوختی شامل بنزین و گازوئیل به میزان کافی در انبارهای نفت و جایگاه‌ها وجود دارد.

وی یادآور شد: بیشتر جایگاه‌های عرضه سوخت در محور تهران- مشهد در محدوده استان سمنان نیز به منظور ارائه خدمات به مسافران در زمان حاضر با تلاش کارشناسان فعال شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان گفت: شایعات مربوط به افزایش قیمت سوخت بی‌اساس است و نقص فنی سامانه عرضه سوخت باعث اختلال شد.
 به گزارش ایرنا، ۸۰ جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز و ۴۳ جایگاه عرضه گاز سی ان جی در استان سمنان وجود دارد.
به گزارش ایرنا، پیش از ظهر امروز سه شنبه اختلال در سامانه هوشمند سوخت باعث ایجاد صف‌های طولانی و تراکم خودروها در پمپ های بنزین‌ سراسر کشور شد اما به فاصله کمی، مسوولان امر با دستی و آفلاین کردن سامانه هوشمند سوخت، آنها را به مدار توزیع بازگرداندند.
 اختلال در سامانه هوشمند سوخت باعث شد کارت های سوخت در سامانه شناسایی نشود و دریافت بنزین با مشکل مواجه باشد.
براساس پیگیری‌ها، علت اختلال ایجاد شده در سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها ناشی از حمله سایبری بوده است که کارشناسان فنی در حال رفع مشکل ایجاد شده هستند و روند سوخت‌گیری در پمپ های بنزین‌ به حالت عادی برخواهد گشت.
بررسی میدانی خبرنگاران ایرنا در سراسر کشور نشان دهنده آن است که رفع مشکلات فنی پمپ های بنزین تداوم دارد و جایگاه های سوخت به مرور در حال بازگشت به مدار توزیع هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha