۴۰ درصد از جایگاه‌های سوخت جنوب آذربایجان غربی بصورت دستی فعال شد

مهاباد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: ۴۰ درصد از جایگاه های عرضه سوخت جنوب آذربایجان غربی با ۳۰ درصد ظرفیت خود به صورت دستی فعال شده و هم اکنون سوخت مورد نیاز مردم را توزیع می کند.

سیدجواد فیض‌حسینی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مجموع ۶۲ جایگاه عرضه سوخت در جنوب استان ۲۵ جایگاه فعال شده و هم اکنون بنزین به قیمت آزاد سه هزار تومان و نفت گاز به ازای ۶۰۰ تومان به متقاضیان عرضه می شود.

وی با بیان اینکه اختلال در سامانه هوشمند سوخت باعث شده است تا کارت های سوخت در سامانه شناسایی نشود و دریافت بنزین با مشکل مواجه شود افزود: کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در حال اعزام به پمپ های بنزین ها برای خارج از مدار کردن سامانه هوشمند سوخت به صورت دستی هستند تا سوخت رسانی در جایگاه ها بدون کارت سوخت با نرخ آزاد امکان پذیر شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب اضافه کرد: تا ساعاتی دیگر و تا آخر شب در تلاش هستیم تمامی جایگاه های عرضه سوخت جنوب استان به صورت دستی فعال شود.

فیض حسینی افزود: با توجه به اینکه هیچ مشکلی در تامین سوخت وجود ندارد و سهمیه صاحبان خودروها نیز در کارت های سوخت آنها محفوظ است از اینرو از عموم مردم درخواست می شود به آرامش و به تدریج به جایگاه های عرضه سوخت مراجعه کنند.

وی همچنین با تکذیب شایعه گران شدن قیمت بنزین افزود: این شایعه به هیچ عنوان صحت نداشته و هیچ برنامه ای برای گران شدن این فرآورده وجود نداشته و لذا مردم هیچ نگرانی نداشته باشند.

به گزارش ایرنا، از ساعت ۱۱ صبح امروز به علت وجود مشکل سامانه ای، ارائه خدمات در جایگاه های عرضه سوخت کشور و به تبع آن آذربایجان غربی قطع شده بود.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب هشت شهر جنوب آذربایجان‌غربی شامل بوکان، مهاباد، نقده، پیرانشهر، سردشت، میاندوآب، شاهیندژ و تکاب را زیرپوشش دارد.

این شرکت دارای هشت ناحیه مرکزی و ۱۰۲ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی مشتمل بر جایگاه های تک منظوره سوخت مایع، جایگاه های ۲ منظوره سوخت مایع و گاز طبیعی فشرده شده، جایگاه تک منظوره سی‌ان‌جی و ۲۵۳ فروشندگی نفت سفید و نفت‌گاز شهری و روستایی و ۱۸ باب تاسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha