۹۵ جایگاه سوختگیری در استان فارس فعال شدند

شیراز - ایرنا- مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس اعلام کرد : از مجموع ۲۹۶ جایگاه سوخت در فارس، هم‌اینک ۹۵ مورد آن در مدار وارد شده و فعال شدند.

محمدهادی غلامی سه شنبه شب در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا مبنی بر زمان فعالیت جایگاههای سوخت اعلام کرد :  هم‌اینک تعدادی از جایگاه‌های غیرفعال سوخت در استان به مدار فعالیت بازگشته و تا پایان امشب مابقی جایگاه‌ها به مدار بر می‌گردد.

مرکز ملی فضای مجازی امروز با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تایید حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت کشور،هم  از بازگشت سوخت‌رسانی به حالت عادی تا ساعاتی دیگر خبر داد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، از ساعتی قبل در شبکه‌های اجتماعی مساله‌ای در خصوص تعطیلی جایگاه‌های بنزین در سطح شهر مطرح شد. برخی دلیل بروز این مشکل را حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت کل کشور دانستند.

مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس در ادامه افزود:  در پی اختلال در سیستم سامانه هوشمند کل کشور، تیم‌های تخصصی و فنی به جایگاهها در فارس اعزام شده و برای رفع مشکل تلاش کردند تا  سیستم آنلاین را به افلاین تغییر داده‌اند تا مردم بتوانند حالت عادی سوخت‌گیری با نرخ آزاد سه هزار تومان را ادامه دهند.

غلامی مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس ادامه داد: در شیراز نیز از ۵۶ جایگاه ۲۵ مورد آن در مدار وارد شده  و  تلاش می‌کنیم توزیع و پراکندگی جایگاههای فعال به گونه‌ای باشد که برای مردم مشکلی ایجاد نشود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha