هفت جایگاه سوخت در کاشان فعال شد

کاشان - ایرنا - رییس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کاشان با اشاره به فعال شدن هفت جایگاه عرضه سوخت در این منطقه پس از اختلال در سامانه مرتبط خبر داد و گفت: این جایگاه‌ها هم اکنون فقط قادر به عرضه بنزین به صورت آزاد هستند.

اصغر شالچی سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: کارشناسان این شرکت با پیگیری مستمر مشغول رفع مشکل دیگر جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی در منطقه کاشان هستند تا راه حلی برای ادامه فعالیت این جایگاه‌ها برای خدمات‌دهی بیابند.

وی اظهار داشت: کارشناسان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کاشان با هماهنگی کارشناسان استان اصفهان برای رفع مشکل، علاوه بر رصد اطلاعات، مشغول فعالیت هستند تا مشکل فنی را به نحوی برنامه‌ریزی کنند تا بتوانند خارج از سامانه و به صورت مستقیم سوخت عرضه کنند.

رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی کاشان با تاکید بر اینکه به لحاظ ذخیره انواع فرآورده‌های نفتی هیچ مشکلی در منطقه کاشان وجود ندارد از مردم خواست از رفت و آمد غیرضروری با وسایط نقلیه پرهیز کنند تا مشکل به وجود آمده برطرف و خدمات موثرتری برای توزیع سوخت انجام شود.

وی با بیان اینکه ۲۹ جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل وجود دارد، پشی‌بینی کرد با توجه به تلاش کارشناسان تا فردا ظهر مشکل سایر جایگاه‌های سوخت در این منطقه رفع شود.

مرکز ملی فضای مجازی امروز با انتشار اطلاعیه‌ای، حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت کشور را تایید کرد.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله حدود ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان و شهرستان آران و بیدگل با بیش از ۱۰۳ هزار نفر جمعیت در حدود ۲۱۵ کیلومتری اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha