شهرداری گنبدکاووس به‌دنبال سه امتیاز بازی با سایپاست

گنبدکاووس- ایرنا - سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت که بازیکنان این تیم با انگیزه بالا، روحیه سخت کوشی و ارائه یک بازی هوشمندانه به دنبال کسب هر سه امتیاز بازی فردا چهارشنبه مقابل تیم سایپا تهران است.

طاهر قره داشلی سه‌شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: پس از شکست تیم شهرداری در بازی نخست لیگ برتر در مقابل شهداب یزد که علت اصلی آن از دست دادن ۲ بازیکن سرعتی زن و فیکس تیم (سعید مصطفی وند و علیرضا جلوه) و عدم هماهنگی بازیکنان که معمولا در بازی نخست برای بیشتر تیم‌ها رخ می‌دهد، بود، از لحاظ روحی و روانی با بازیکنان کار شد و آنها برای بازی فردا آماده هستند.

وی افزود: با وجود اینکه ۲ بازیکن سرعتی زن با شهرداری قرارداد و چند ماه نیز با تیم تمرین کرده بودند اما به دلایلی یکی به تیم شهرداری ارومیه پیوست و دومی به خاطر مشکل سربازی هنوز کارت بازی برای وی از سوی فدراسیون صادر نشده است.

قره داشلی با بیان اینکه پیگیر صدور کارت بازی علیرضا جلوه هستیم، اضافه کرد: برای بازی فردا این بازیکن را در اختیار نخواهیم داشت و به جای آن از "ملاعباسی" بازیکن جوان و بومی تیم شهرداری که امسال برای نخستین بار به تیم اضافه و در مقابل تیم شهداب یزد بازی کرد و انشاالله بازی به بازی باتجربه تر خواهد شد، استفاده خواهیم کرد.

وی از تلاش باشگاه شهرداری گنبدکاووس برای جذب یک یا ۲ بازیکن خارجی خبر داد و افزود: قبل از آمدن بنده و بستن تیم بسیاری از بازیکنان بومی گنبدکاووس با دیگر تیم‌ها که چند ماه زودتر از ما به بازیکنان مدنظر قرارداد اولیه بسته بودند با وجود اصرارها موفق به جذب آنها نشدیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس ادامه داد: بازیکنان تیم شهرداری تلفیقی از بازیکنان جوان، با تجربه و با انگیزه هستند و به دنبال کسب جایگاه در خورشان گنبدکاووس در لیگ برتر امسال می‌باشند و بازی به بازی بهتر خواهیم شد.

وی همچنین از آنالیز تیم سایپا خبر داد و گفت: روی نقاط قوت و ضعف این تیم کار شده و امیدواریم در بازی فردا بازیکنان شهرداری با انگیزه، تمرکز تیمی و هوشمندی هر سه امتیاز بازی فردا را از آن خود نمایند.

به گزارش ایرنا، تیم شهرداری گنبدکاووس در بازی نخست لیگ برتر امسال مقابل شهداب یزد با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد ضمن اینکه تیم سایپا تهران هم مقابل همشهری خود پیکان با نتیجه سه بر یک شکست خورده بود.

بازی دو تیم شهرداری گنبد و سایپا تهران ساعت ۱۶ فردا چهارشنبه پنج آبان در سالن المپیک گنبدکاووس بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha