بیشتر جایگاه‌های بنزین در قزوین وارد مدار شده‌اند

قزوین-ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: بیشتر جایگاه‌های عرضه سوخت بنزین استان به صورت دستی وارد مدار فعالیت شده اند و پیش بینی می شود مشکل فنی ایجاد شده در این مکان‌ها حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده به طور کامل مرتفع شود.

به گزارش ایرنا به نقل از  روابط عمومی استانداری قزوین، منوچهر حبیبی سه شنبه شب در پی ایجاد مشکل فنی در سامانه های جایگاه های عرضه سوخت از ظهر امروز، اظهار داشت: اشکالات فنی به وجود آمده موقتی است و به زودی رفع خواهد شد بنابراین مردم نگران نباشند چرا که تا آخر وقت امشب تمامی جایگاههای سوخت وارد مدار می شوند.

حبیبی همچنین گفت: پس از این مشکل با اقدام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان، بیشتر جایگاه های سوخت به صورت نقدی و مکانیکی یا دستی وارد مدار شده و بنزین در حال حاضر با نرخ آزاد عرضه می گردد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار افزود: همه جایگاه های سوخت به اندازه کافی بنزین دارند و هیچ گونه کمبود بنزین نداریم و همچنین جایگاه های سی ان جی فعال هستند و به هیچ وجه مشکل فنی ندارند.

یارانه سوخت محفوظ است و مردم برای سوخت گیری نباید عجله کنند

این مسوول همچنین تصریح کرد: سهمیه سوخت یارانه‌ای کاملاً برای دارندگان کارت سوخت محفوظ خواهد بود و همچنین شایعات افزایش قیمت سوخت کذب بوده و به هیچ وجه صحت ندارد.

 حبیبی در ادامه گفت: تاکنون بیشتر  جایگاه های سوخت استان وارد مدار شده اند و مابقی تا آخر وقت امشب وارد مدار خواهند شد و ظرف حداکثر ۴۸ ساعت این مشکل فنی به طور کامل رفع خواهد شد و جایگاه های سوخت بنزین به روال عادی سرویس‌ دهی خواهند کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در پایان تاکید کرد: از شهروندان استان خواهشمندیم به هیچ وجه برای سوخت گیری عجله نکنند و نگرانی نداشته باشند و از ایجاد صف های طولانی پرهیز نمایند.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha