استاندار مازندران پهلوانی صادق‌زاده را تبریک گفت

ساری - ایرنا - احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران با صدور پیامی، هفتمین قهرمانی جابر صادق‌زاده را در رقابت‌های کشتی پهلوانی کشور تبریک گفت. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، حسین زادگان در پیامش با خطاب قرار دادن صادق زاده با عنوان « پهلوان باشی ایران » ، نوشت : کسب مقام نخست کشتی پهلوانی ایران در سال ۱۴۰۰ و حفظ جایگاه و سکوی پهلوانی برای هفتمین بار، نشانگر لیاقت و شایستگی کشتی گیران غیور، کشتی بلد و پهلوان صفت مازنی و نسبت این رشته ی خانه زاد با مردم کشتی دوست و کشتی پرور این دیار است.

نماینده عالی دولت در مازندران افزود : درخشش جنابعالی در تداوم پیروزی های خرسند کننده و غرور آفرین کشتی گیران مازنی در مسابقات المپیک توکیو و جهانی نروژ، برای مردم مازندران، امید آفرین و نشاط انگیز بود.

حسین زادگان تاکید کرد : این دستاورد ارزشمند را که برای هفتمین بار نصیب جنابعالی در میدانی سخت و بزرگ شد را به شما، خانواده محترم، مردم مازندران و همه فعالان و تلاشگران این عرصه بویژه مربیان ساعی شما تبریک می گویم و از خداوند قادر متعال؛ برای ورزشکاران غیور مازنی در میادین بزرگ ورزشی، تداوم فتح و پیروزی را مسئلت دارم.

صادق‌زاده یکشنبه این هفته در فینال به اضافه یکصد کیلوگرم کشتی پهلوانی و در حالی که رییس جمهوری هم شاهد این مبارزه بود با پیروزی مقابل امیر محمدی ، پهلوان سال ۱۴۰۰ ایران شد.
این کشتی گیر مازندرانی پیش از این نیز ۶ بار پهلوان ایران شده بود.

رئیس جمهوری پس از برگزاری مسابقه پایانی کشتی پهلوانی و آیین و تشریفات زورخانه‌ای، بازوبند پهلوانی را در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی تهران، بر بازوی پهلوان صادق‌زاده بست.

صادق زاده هم دیروز با انتشار پستی در فضای مجازی با تشکر از مردم ایران و رییس جمهوری، نوشت: باز هم مثل همیشه دعای خیر شما مردم غیور سرزمینم بدرقه راه من روی تشک کشتی بود، با پوست و گوشتم حس کردم که می‌شود قهرمان شد ولی پهلوان ماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha