سوخت رسانی در ۱۷ جایگاه استان مرکزی برقرار شد

اراک - ایرنا - مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان مرکزی گفت: ۱۷ جایگاه سوخت در نقاط پرتردد این استان بنزین عرضه می‌کنند و به زودی خدمات رسانی عمومی به شهروندان در همه جایگاه‌های استان انجام خواهد شد.

سعید جمشیدی عصر سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: از مجموع ۱۷ جایگاه سوخت، هفت جایگاه در اراک و ۱۰ جایگاه در دیگر نقاط استان مشغول خدمات رسانی به شهروندان هستند.

وی ادامه داد: مسئولان فنی و مدیریتی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی تلاش می‌کنند مشکلات پیش آمده در جایگاه‌های سوخت استان که به صورت سراسری اتفاق افتاده را حداکثر تا پایان امروز حل کنند و به تدریج شمار بیشتری از جایگاه‌ها به مدار باز می‌گردند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان مرکزی اظهار داشت: سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است و به محض رفع نقص در نرم‌افزار سامانه عرضه بنزین مردم می‌توانند با کارت شخصی خود سوختگیری کنند.

۹۷ جایگاه سوخت در استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

پیش از ظهر امروز سه شنبه اختلال در سامانه هوشمند سوخت باعث ایجاد صف‌های طولانی و تراکم خودروها در پمپ های بنزین‌ سراسر کشور شد اما، مسوولان امر بلافاصله با دستی و آفلاین کردن سامانه هوشمند سوخت، آنها را به مدار توزیع بازگرداندند.

براساس اعلام وزارت نفت، کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در حال اعزام به پمپ های بنزین برای خارج از مدار کردن سامانه هوشمند سوخت به صورت دستی هستند تا سوخت رسانی در جایگاه ها بدون کارت سوخت با نرخ آزاد امکان پذیر شود.

همچنین احمد وحیدی وزیر کشور اختلال در برخی از پمپ‌های بنزین را ناشی از اشکال فنی و سامانه‌ای عنوان کرد و گفت که این مشکل به زودی رفع می‌شود.

وزیر کشور شایعه گرانی بنزین را رد و بر این نکته تاکید کرد که هیچ برنامه‌ای برای گرانی بنزین وجود ندارد لذا مردم هیچ نگرانی نداشته باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha