دستگیری عامل تیراندازی در خرمشهر در دستور کار پلیس قراردارد

آبادان - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی خرمشهر گفت: دستگیری عامل تیراندازی منجر به جرح پنج نفر در یک قهوه‌خانه‌ خرمشهر در دستور کار پلیس قرار دارد.

سرهنگ فرشاد کاظمی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این تیراندازی در یکی از قهوه‌خانه‌های خرمشهر در پی اختلافات ملکی به وقوع پیوسته و پلیس برای شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی دستور ویژه‌ صادر کرده است.

به گزارش ایرنا در پی انتشار خبری مبنی بر درگیری در شامگاه جمعه ۲۹ مهر در قهوه خانه سیدنی در ساحلی خرمشهر فردی به دلیل اختلافات قبلی اقدام به تیراندازی با کلت کمری به افراد درون قهوه خانه کرده و پنج نفر را روانه بیمارستان کرد.

وی در بخش دیگری به دستگیری سارق منزل با هفت فقره سرقت در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل در سطح شهرستان خرمشهر، شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ کاظمی افزود: ماموران کلانتری ۱۲ با انجام اقدام تخصصی یک سارق حرفه‌ای در ارتباط با سرقت‌های به‌وقوع پیوسته را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خرمشهر ادامه داد: متهم در تحقیقات پلیس به هفت فقره سرقت منزل اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شد.

وی از شهروندان خواست برای پیشگیری از سرقت به توصیه و هشدارهای پلیسی توجه داشته باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha