سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری تهران منصوب شد

تهران-ایرنا- استاندار تهران در حکمی سیدعباس جوهری را به عنوان سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری منصوب کرد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسن منصوری در حکمی سیدعباس جوهری را به عنوان سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری تهران منصوب کرد.
در این حکم خطاب به جوهری آمده؛ نظر به مراتب شایستگی، تعهد، تجربه و توانمندی جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری تهران منصوب می‌شوید.
سرلوحه قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی، تلاش در جهت تحقق برنامه‌های سیاسی- اجتماعی دولت و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت تمام دستگاه‌های اجرایی استان، گروه‌های مردمی، حلقه‌های میانی و به ویژه جوانان مومن، انقلابی و کارآمد با تاکید بر شاخص‌های عدالت محوری، قانون مداری، مردم داری، فسادستیزی و برنامه‌ریزی جهت ارتقای مشارکت عمومی و حضور موثر مردم شریف استان در فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی، برگزاری مناسب انتخابات، رسیدگی دقیق به امور تقسیمات کشوری در استان و تدوین طرح‌های جامع با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی از اهم نکات مورد انتظار است.

در ادامه این حکم آمده؛ امید است با اتکال به خداوند متعال، تحت توجهات حضرت حضرت ولی عصر (عج) با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله) در انجام وظایف قانونی و مأموریت های محوله موفق باشید.

از اهم سوابق جوهری در قوه مجریه می‌توان به مشاور استاندار تهران، مشاور استاندار قم، مشاور معاون برنامه‌ریزی استانداری تهران، فرماندار شهرستان شهریار ، مدیرکل جوانان استان‌های تهران و قم، مشاور شهردار قم و شهردار جمکران اشاره کرد.

پیش از این، شکراله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران بود. 
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha