۴ آبان ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۲۲
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 84518761
۰ نفر

برچسب‌ها

آنری: مسی در پی‌اس‌جی منزوی شده است

تهران- ایرنا- هم‌تیمی اسبق «لیونل مسی» بر این باور است که مرد آرژانتینی در پاری‌سن‌ژرمن منزوی شده و پاریسی‌ها باید به‌جای «کیلین امباپه»، بیشتر به مسی تکیه کنند.

به گزارش ایرنا، فوق‌ستاره تیم ملی آرژانتین همچنان در حال وفق پیدا کردن با لیگ یک فرانسه است؛ در چهار حضور خانگی در این فصل، هیچ گلی نزده و این موضوع به انتقاد برخی از عملکرد مسی در لوشامپیونه منجر شده است.

«تیری آنری» در گفت‌وگو با شبکه آراِم‌سی فرانسه گفت: مسی منزوی شده و کمتر روی توپ سوار است؛ نمی‌گویم ناراحت است اما منزوی شده است. ترجیح می‌دهم در میانه میدان بازی کند.

وی ادامه داد: با بازی کردن مسی در سمت راست مشکل دارم. در میانه می‌تواند ضرب‌آهنگ تیم را تنظیم کند. برای آنکه مسی، نیمار و امباپه بتوانند کنار هم بازی کنند، باید روشی وجود داشته باشد.

ستاره اسبق آرسنال در ادامه، پست اختصاص داده شده به مسی را تحت هدایت «مائوریتسیو پوچتینو» زیر سوال برد و گفت: تصور نمی‌کنم مسی در سمت راست بتواند تفاوتی را رقم بزند؛ با این حال، جزئیات دقیقی از موضع تاکتیکی پی‌اس‌جی در اختیار ندارم.

وی افزود: مشخصا زمانی که شما به اصطلاح بالا بازی می‌کنید و مشکلی برای حریف ایجاد نمی‌کنید، تاثیری هم ایجاد نخواهید کرد و در نتیجه توپ‌های کمتری نصیب مسی می‌شود. 

آنری که به مدت سه سال (۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰) در بارسلونا با مسی هم‌بازی بود، مدعی است که تیم فعلی پی‌اس‌جی به «کیلین امباپه» تعلق دارد اما تاکید دارد که تیم پاریسی باید بیشتر از مرد فرانسوی به مسی تکیه کند.

وی در این باره اضافه کرد: مسی زیاد اهل حرف زدن نیست و حرفش را با توپ می‌زند. در حال حاضر، پی‌اس‌جی حول کیلین می‌چرخد و او کسی است که بیشتر از همه بازیکنان می‌درخشد و توپ‌ها هم بیشتر به او ختم می‌شود. در هر لحظه مفروض تنها یک رهبر و هماهنگ کننده وجود دارد در غیر این‌صورت شما نمی‌توانید ضرب‌آهنگ را حفظ کنید و در این تیم، رهبران زیادی وجود دارد!

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha