زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی سمنان با ۱.۷هزار میلیارد ریال توسعه می‌یابد

سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان گفت: یکهزار و ۷۱۲ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت شهرک‌های صنعتی استان در نیمسال دوم ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی شد.

به گزارش ایرنا، حسن آل‌بویه روز سه شنبه به رسانه ها افزود: یکهزار و ۷۱۲ میلیارد ریال اعتبار از منابع شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان در نیمه دوم سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" برای توسعه زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هزینه می شود.

وی افزود: این میزان اعتبار صرف تقویت شبکه برق، آبرسانی، گازرسانی، خیابان کشی و توسعه فضای سبز و تکمیل طرح های تصفیه خانه‌ای در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان می‌شود.

وی بیان کرد: تقویت امکانات و توسعه زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان با افزایش جذب سرمایه‌گذار ارتباط مستقیم دارد و در این زمینه موثر است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان ابراز داشت: سال گذشته ۹۲۴ میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان هزینه شد.

وی تصریح کرد: طی سال های اخیر استان سمنان رتبه های برتر کشور در جذب سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی را به خود اختصاص داد.

آل‌بویه اظهارداشت: با ایجاد زیرساخت های مناسب و همراهی و همدلی دستگاه های مختلف امید است این روند در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام "تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی" نام گذاری شده است، تداوم یابد.

شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان دارای ۱۸ شهرک و ناحیه صنعتی و یک منطقه ویژه اقتصادی با وسعت ۶ هزار و ۸۸۴ هکتار است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha