معاونان سیاسی و اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند

یاسوج- ایرنا- معاونان سیاسی، اقتصادی و مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد امروز معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، امروز سه شنبه در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد در جمع مدیران استان، سید جواد هاشمی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار، احسان عسگری به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی استانداری و عبدالعزیز تقی زاده به عنوان مدیرکل روابط عمومی استاندار معرفی شدند.

سرپرست معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: نظام اقتصادی در کشور و استان تاکنون نتوانسته مطابق با شاخص های اسلامی گام بردارد.

عسگری افزود: امید است با کمک تمامی مدیران در راستای توسعه اقتصادی استان گام برداریم.

سید جواد هاشمی سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: وحدت و همدلی مدیران و مردم در استان برای پیشبرد اهداف انقلاب بسیار مهم است.

معاون اقتصادی پیشین استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: نرخ بیکاری در سال ۹۷ حدود ۱۳.۷ درصد بوده اما در پایان ۹۹ به ۱۰.۹ درصد رسیده است.

سید حشمت الله صمیمی ابراز داشت: کهگیلویه و بویراحمد سومین استان کشور به لحاظ کاهش نرخ بیکاری بوده است.

وی ادامه داد: ۳۶۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به سه هزار و ۹۶۲ نفر پرداخت شده است.

صمیمی عنوان کرد: تعهد اشتغال استان در سال گذشته  ۱۷ هزار و ۱۷۴ نفر بوده که خوشبختانه رشد ۱۲۷ درصدی در استان تجربه کردیم.

وی بیان کرد: مجموع درآمد های مالیاتی استان از ۲۱۸ میلیارد تومان در سال ۹۷ به   ۴۹۸ میلیارد تومان رسیده است.

معاون اقتصادی پیشین استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ۱۳۴ واحد راکد در استان با اشتغال زایی ۹۵۰ نفر به چرخه تولید بازگشتند.

وی تاکید کرد: ۴۰۰ میلیون دلار در سفر اخیر ریاست جمهوری به ۲ پتروشیمی استان اختصاص یافت.

صمیمی افزود: هم اینک ۱۳۳ طرح اقتصادی در مراحل ساخت، کلنگ زنی و غیره در دست اقدام بوده که هزینه کرد آن ها ۶۲ هزار میلیارد تومان است که تاکنون ۱۹ هزار میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha