لیگ ملی بسکتبال با ویلچر به میزبانی ایثار قم برگزار می‌شود

قم- ایرنا- مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولین ایثار قم گفت: لیگ ملی بسکتبال با ویلچر کشور به میزانی این تیم طی روزهای ۶ و ۷ آبانماه جاری در قم برگزار می‌شود.

علی خوشرفتار روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: مرحله مقدماتی لیگ ملی بسکتبال با ویلچر ایران از پنجشنبه ۶ آبان در سالن شهید رضائیان قم آغاز می شود.

وی بیان کرد:  تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم به مربیگری جواد شهره غلامی میزبان این مرحله است و تا روز جمعه ۷ آبان با هیات تهران، هیات لرستان و هیات بوکان دیدار خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولین ایثار قم یادآور شد: در این مرحله از مسابقات تیم ها به شکل دوره ای و رفت و برگشت رقابت کرده و ۲ تیم برتر راهی مرحله نهایی می‌شوند.

وی ادامه داد: در روز اول این مسابقات ساعت ۹ صبح ابتدا دو تیم هیات بوکان و هیات تهران به مصاف هم می روند و از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه نیز ایثار قم و هیات لرستان با یک دیگر به رقابت می پردازند.

خوشرفتار افزود: عصر پنجشنبه نیز از ساعت ۱۷ هیات لرستان و هیات تهران با یک دیگر به رقابت خواهند پرداخت و از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در آخرین بازی روز اول ایثار قم و هیات بوکان برای کسب پیروزی خواهند جنگید.

وی عنوان کرد: روز جمعه هفتم آبانماه نیز دو بازی برگزار خواهد شد که در نخستین دیدار از ساعت ۹ صبح هیات لرستان و هیات بوکان رقابت خواهند کرد و از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه نیز ایثار قم به مصاف هیات تهران می رود./

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha