کریمی: توانایی تراکتور بیش از نتیجه بازی با صنعت نفت است

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سرخ پوشان تبریز با بیان اینکه تیم تراکتور در بازی امروز مقابل صنعت نفت توپ را از دست داد ولی بازی را نه، گفت: توانایی تیمم بیش از نتیجه ای است که امروز رقم خورد.

به گزارش ایرنا، فیروز کریمی شامگاه دوشنبه در نشست خبری پس از بازی تیمش با صنعت نفت آبادان، با بیان اینکه بار فنی تیم آن طوری که دلم می‌خواست نبود، افزود: ما در یکسری از موارد توپ را از دست دادیم اما بازی را از دست ندادیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: در طول ۹٠ دقیقه بازی امروز مقابل صنعت نفت فقط یک بار بدن گلر ما زمین خورد که نشان از آمادگی این بازیکن و عدم ایجاد موقعیت خطرناک برای تیم مقابل دارد. 

کریمی با اشاره به نتیجه سه بر صفر بازی امروز تراکتور اظهار کرد: این پیروزی را تقدیم هواداران می‌کنم و امیدوارم با دعای خیر آنان، پیروزی‌هایمان ادامه داشته باشد تا مقابل آنان سرافراز باشیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا باشگاه تراکتور موافق حضور هواداران در ورزشگاه‌ها است؟ گفت: مردم کشورمان شعور بالایی دارند، ما هم مثل همه راضی نیستیم که به خاطر یک ورزش تعدادی از هموطنان را از دست بدهیم چرا که تمام این فوتبال به جان حتی یک نفر از مردم کشورمان نمی‌ارزد و همانطور که می دانید تصمیم‌گیری در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه‌ها برعهده ستاد مقابله با کروناست.

کریمی با بیان اینکه تراکتور بیشتر از تمامی تیم‌ها از نبود هوادارانش در ورزشگاه ضرر می‌کند، افزود: ما به خاطر روح هواداران تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم و امیدوارم با پایان یافتن کرونا، هواداران پرشورمان در ورزشگاه حضور یابند.

مربی صنعت نفت: اسیر اشتباهات شدیم

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازی امروز خوب بود و انتظار چنین بازی خوبی از شاگردانم نداشتم، اما متاسفانه اسیر اشتباهات شدیم.

محمد خرمگاه پس از شکست ۳ بر صفر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل تراکتور در هفته دوم رقابت های لیگ برتر در نشست خبری با بیان ایینکه سه اشتباه کردیم و سه گل دریافت کردیم، افزود: تقریباً ۷۰ درصد بازی در اختیار ما بود و بر بازی سوار بودیم، اما اشتباهات فردی که نمی خواهیم آن را گردن بازیکن بیاندازیم موجب شد تا ببازیم. 

وی ادامه داد: مقصر اشتباهات فردی ما کادر فنی هستیم، چون بازیکنان را توجیه نکردیم.

خرمگاه گفت:  امیدوارم بتوانیم برای بازی های بعدی بدون اشتباه باشیم و از فرصت های خوبی خوب استفاده کنیم. 

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درخصوص میزبانی تراکتور هم گفت: طبق انتظار ما مردم خوب تبریز و مسئولان بهترین شرایط را برای ما فراهم کردند و در میهمان نوازی سنگ تمام گذاشتند و از آنها تشکر می کنم. 

تیم تراکتور با برد امروز مقابل صنعت نفت آبادان ۳ امتیازی شد و به صورت موقت به رده هفتم جدول صعود کرد و تیم صنعت نفت بدون امتیاز به رده شانزدهم جدول لیگ برتر سقوط کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha