سرمربی ذوب‌آهن: بازیکن خارجی استقلال در پیروزی تیمش تاثیر بسزایی داشت

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازیکن خارجی تیم استقلال تهران در کسب نتیجه و پیروزی تیمش مقابل تیم ما تاثیر بسزایی داشت.

به گزارش ایرنا، مهدی تارتار، شامگاه دوشنبه بعد از شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل استقلال تهران در نشستی خبری افزود: این دیدار را بخوبی آغاز کردیم و در همان اول بازی، یک فرصت گلزنی خوب داشتیم که به هدر رفت.

وی افزود: در ادامه بازی بدلیل مصدومیت بازیکن تیم ما مجبور به تعویض اجباری شدیم و گل بدی از تیم حریف دریافت کردیم.

تارتار با اشاره به نقش بازیکن خارجی تیم استقلال در کسب پیروزی تیمش اظهار داشت: این بازیکن یک گل با کلاس بالا به تیم ما زد.

وی گفت: در ادامه بازی با فرصت‌هایی که داشتیم می‌توانستیم به گل برسیم ولی در ضربات نهایی، تمرکز لازم را نداشتیم و کم دقت بودیم.

سرمربی ذوب‌آهن با بیان‌اینکه نیمه دوم دیدار را بخوبی آغاز کردیم و به حریف فشار آوردیم، اظهار داشت: در اواخر نیمه دوم در حالی تعویض نهایی خود را انجام دادیم که دفاع راست تیم ما مصدوم شد و لنگ لنگان بازی می‌کرد و در کل، بازی را ۱۰ نفره بازی به پایان رسانیدم.

تارتار با اشاره به اینکه تمام مهاجمان خوب ایران در خارج از کشور بازی می‌کنند، گفت: در لیگ‌ برتر ما مهاجمانی بازی می‌کنند که از سن و سال بالایی برخوردارند که نشان‌دهنده فقر مهاجم در لیگ برتر است.

وی بااشاره به روند تیمش در دیدارهای آینده افزود: باید در ادامه لیگ با تمرینات بهتر و اختصاصی در خطوط دفاع و حمله از موقعیت‌های بدست آمده بهتر بهره ببریم.

سرمربی ذوب‌آهن در باره داوری این دیدار نیز گفت: این مسائل را باشگاه پیگیری می‌کند و تمرکز ما روی مسائل فنی است چون فصل سختی را در پیش‌رو داریم.

وی با بیان اینکه از نظر فوتبالی، امروز روز ما نبود، اظهار داشت: در این بازی از همه نظر مُتضرر شدیم و این موضوع طبیعت فوتبال است چون اگر امروز روزِ ذوب‌آهن بود با دست پُر از زمین خارج می‌شدیم.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن از هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد و در پایان، تیم میهمان با ۲ گل "کوین یامگا"، بازیکن فرانسوی خود از سد میزبان گذشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha