دستیابی ۹۰ درصدی واکسیناسیون در دزفول دور از انتظار نیست

دزفول-ایرنا-رییس مرکزبهداشت دزفول با اشاره به روند واکسیناسیون کرونا در این شهرستات گفت: دستیابی به پوشش واکسیناسیون بالای ۹۰ درصدی در دزفول دور از انتظار نیست.

به گزارش ایرنا محمدعلی شفیعی نیا دوشنبه در نشست هم اندیشی با موضوع ارتقای پوشش واکسیناسیون در پایگاه مقاومت‌ انصارالحسین (ع) بخش چغامیش افزود: با مشارکت مردم، بخشداری، شورا، دهیاری و شهرداری‌ها می‌توان  شرایط را برای ایجاد جامعه ای ایمن در برابر کووید۱۹ فراهم آورد.
وی گفت: تاکنون مشارکت مردم شهرستان در امر واکسیناسیون مطلوب بوده و درصد بالایی دز اول واکسن خود را دریافت کرده اند اما هدف ما دستیابی به شاخص بالای ۹۰ درصد در تزریق هر ۲دز واکسن است.

رییس مرکز بهداشت دزفول افزود: این امر درصورت مشارکت مردم، اصناف، بخشداری، شهرداری، شورا، دهیاری ها، سازمان های دولتی و  غیر دولتی و مردم نهاد محقق خواهد شد.

 وی ادامه داد: در حال حاضر بیماری در شهرستان در وضعیت کنترل شده ای قرار دارد و امیدواریم با انجام واکسیناسیون گسترده از ایجاد موج جدید بیماری پیشگیری شود.

این نشست هم اندیشی با حضور بخشدار، شورا و دهیاری ها، شهردار، نمایندگانی از آموزش و پرورش، مسئولان حوزه های بسیج مقاومت،  بهورزان، کادر بهداشت و معتمدین منطقه و همچنین معاون اجرایی معاونت بهداشت دزفول برگزار شد.

در این جلسه برنامه ریزی شد با  بسیج همه امکانات و بکارگیری همه نیروهای خدوم و دست اندرکاران ظرف ۱۰ روز آینده پوشش واکسیناسیون در منطقه چغامیش به ۹۰ درصد ارتقا یابد.

شهرستان دزفول در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha