سرمربی استقلال: می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ذوب‌آهن بزنیم

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در دیدار با ذوب‌آهن اصفهان روی فرصت‌های خوبی که داشتیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم.

به گزارش ایرنا، فرهاد مجیدی شامگاه دوشنبه پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشستی خبری اظهار داشت: هر ۲ تیم، امروز بازی پُرجُنب و جوش و خوبی را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: در این دیدار قبل از زدن گل دوم، می‌توانستیم روی فرصت‌های بدست آمده، گل‌هایی بیشتری را نیز به ثمر برسانیم.

سرمربی استقلال اظهار داشت: بعد از زدن گل نخست، بازی را  مدیریت کردیم و به گل دوم هم رسیدیم.

مجیدی با ابراز رضایت از بازیکنانش در این دیدار افزود: از بازیکنانم درخواست می‌کنم تا در دیدارهای آینده با کیفیت بهتری بازی کنند.

وی با اشاره به مصدومیت سیدحسین حسینی بیان داشت: باید با انجام کارهای تشخیصی پزشکی مثل "MRI"، میزان مصدومیت او مشخص شود.

سرمربی استقلال با اشاره به عملکرد "کوین یامگا" بازیکن فرانسوی تیمش نیز تصریح کرد: وی بدلیل بازی در تیم سابقش، از شرایط لازم برخوردار بود و این موضوع برای من اهمیت داشت که بازیکنی را به تیمم اضافه کنم که بازی کرده باشد.

وی افزود: این بازیکن در نخستین دیدار خود در استقلال عملکرد خوبی داشت و امیدوارم این روند در بازی‌های آینده نیز ادامه‌دار باشد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن از هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد و در پایان، تیم میهمان با ۲ گل "کوین یامگا" بازیکن جدید خود از سد میزبان گذشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha